2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بخاطر خودت فراموشش کن منم حرفاشون هییییچوقت یادم نمیره و اذیتم

اینقدر به خودم و خانواده ام توهین کرده که نمیتونم ازش بگذرم مشکلمم اینه که شوهرم کاملا عاطفیه و نمیتونه ازشون دور باشه

2738
من شاغلم یعنی اصلا تایم خالی ندارم که بخوام کلاسی چیزی برم 

پیاده رویی چیزی کن ضمنا قرآنم خیلی موثری

منم مث تو بودم الان بهترم

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
خدا رو شکر که خوب شدی من فقط کارم شده حرص خوردن دیشب کلی گریه کردم از دستش 

این کار شیطانه تو فکرت نفوذ میکنه و حال تو رو خراب می کنه،کینه یعنی دو برابر زهرمردان خوردن،بنده خدا اهل فهم نبوده که ازش رنجیدی اگه ارزش انسانیت و اخلاق می دونست گرفتار دام شیطان نمی شد و  با تو هم  بدی نمی کرد.

تو روایت داریم کسی کینه مسلمونی رو به دل بگیره بهشت براش حرام میشه..

ارزش نداره به خاطر مادر شوهرت اخترتتم از دست بدی

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی

جالب اینکه این آدم ادا داره که با خداست و به من همش تیکه میندازه 

موضوع از اونجای شروع شد که پدرم به من خونه داد 

به جا اینکه خوشحال باشه پسرش مستاجر نشد بدتر با من لج کرد

هر وقت اسمش میاد کل کاراش میاد جلو چشمم و یاد اون روزا میوفتم نمیدونم چیکار کنم 

منم مثل توبودم ولی عزیزم تنهاراه فکرنکردن بهشه اینجوری راحتتر فراموش میشن. الان داری خودتو عذاب میدی اونم کیف میکنه

شاید فکر کردن به اینکه تمام زنهای ایرانی،افغان، عرب، وکل خاورمیانه مشکل مادرشوهر دارن،وتنها نیستی ارامت کنه،طبعا منافع ما بضرر اونهاس،ماشوهر تنها رادوست داریم اونها مارا بچشم کسیکه پسر رابرده برای همیشه پیش خودش میبینن، حالا چهارنفر بیان بگن نهههههه ما خانواده شوهر دوست داریم، چیزی از کل موضوعو تغییر نمیده،همه همییینن

سراسر زندگی من معجزه بود 
2706