2733
2734
عنوان

از بین بردن جای جووش 😍😍👍👍👌

39184 بازدید | 6 پست

بچه ها خواستید امتحان کنید فکر نکنم ضرر داشته باشه من پوستم خشکه 💆🙆

من هروقت جوش میزنم 🙄زود همون روز اول سعی میکنم اون اون جوش ی کم فشار بدم تا چرک سفیدی ازش بیاد بیرون و تا جای ک امکان داره سعی کنید نزارید خون بیاد فقط بیشتر اون چرک ت جوش بیرون بیاد 🙅

بعدش این روغن رو شب😪 موقع خواب بزنید ب جاهای ک جوش زده صورتتون تا صبح باید بمونه هروقت بیدار شدید بشورید👧

تا سه شب تا ی هفته هرشب بزنید خودتونم ت این مدتی ک استفاده میکنید قشنگ متوجه کم رنگ تر شدن جای جوش هاتون میشد🤗🤗🤗  هرشب بزنید تا کلا اون جای جوش از صورتتون بره 

😍😍😍

حتی کسایی ک از قبل جای جوش دارن ک خیلی اذیتشون میکنه😧 هرشب تا ی مدت بزنید تا چند روز اول اصلا خودتون قشنگ متوجه کم رنگ شدن جای جوشتون میشد بزنید تا کاملا از بین بره 🙃🙃

✔✅✔قیمت انچنانی هم نداره این روغن اما واقعا خیلی خوبه و معجزه میکنه من یکیش کاملا استفاده کردم این هم ک عکسش میزارم الان تازه چند روزه گرفتم قیمت💸 هم از ۱۱ تومن تا ۱۵ هستش از دارو خانه ها میتونید تهیه کنید 😗😍

فقط گرفتید استفاده کردید ی مدت و جواب داد ک مطمئن  هستم میده چون ب چند نفر دیگه هم گفتم استفاده کردن و براشون مث معجزه بوده و هنوز دارن استفاده میکنن فقط نتیجه گرفتید👧👧 

برا منم دعا کنید 👐👐که ب اون چه ک ت دلمه برسم و از بلاتکلیفی در بیام و خانوادم دست راضی بشن

اینم اسم این روغن👇👇👇

روغن بادام تلخ باریج 

اینم عکس 👇👇👇👇

ازتون ممنون میشم این تاپیک منو هر وقت دید پربازید کنیدش 🙂🌹🌹🌹

@شاید_یک_مرد    

🌷🌹🌹🌷

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
سلام عزيزم دستت درد نكنه فقط يسوال اين براي خود جوش ها هم ميشه؟ و تا چند روز واقعا از بين ميبره ؟ چ ...

اره عزیزم میشه اگه قدیمی هس جای جوشت بزن شبا تا ی هفته خودت تو این مدت قشنگ متوجه کم رنگ شدن جای جوشهات میشی

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم میشه اگه قدیمی هس جای جوشت بزن شبا تا ی هفته خودت تو این مدت قشنگ متوجه کم رنگ شدن جای جوش ...

آخه فقط جاي جوش نيست خود جوش هم هست و فك كنم هم قديمي هست هم جديد.واسه همين گفتم شايد فقط جاي جوش قديمي رو خوب كنه

ولي دستت درد نكنه عزيزم حاجت روا باشي

2728
آخه فقط جاي جوش نيست خود جوش هم هست و فك كنم هم قديمي هست هم جديد.واسه همين گفتم شايد فقط جاي جوش قد ...

ن عزیزم قشنگ ت تاپیک توضیح دادم وقتی ک حس میکنی صورتت جوش داره میزنه دیدی ی حالت انگار چرک داره ی کم فشارش بده ک اون سفیده چرکش بیاد بیرون بعد تا ی هفته شبا موقعه خواب بزن جای جوشت صبح بیدار شدی بشور قشنگ ت ی هفته خودت میبینی چ خوب جاش و خود جوش داره از بین میره 

ممنونم عزيزم لطف كردي    

❤💋