2726
عنوان

بیاید هرکسی اسمشو بگه بگیم چه شخصیتی دارن موافقید؟😎

| مشاهده متن کامل بحث + 17762 بازدید | 1041 پست

میدونم تاپیک فانه اما جا داره بگم شخصیت هرکس رو باید موقعی که چیزی برخلاف نظرشه بشناسی حتی توی مجازی 

صرف اسم ملاک نیست

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من بدبخت دو تا اسم دارم برا همین چند شخصیتی شدم؟ 😩

از دو اسمی بودن متنفرم یکی بهم میگه اسمت چیه دو ساعت فکر میکنم میگم نمیدونم خدایا چرا من هیچیم به ادم نرفته😩

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

يعنى اسم من ب نظرتون معنى نداشت؟؟

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2706