2703
2553
عنوان

بیاید هرکسی اسمشو بگه بگیم چه شخصیتی دارن موافقید؟😎

| مشاهده متن کامل بحث + 17762 بازدید | 1041 پست

میدونم تاپیک فانه اما جا داره بگم شخصیت هرکس رو باید موقعی که چیزی برخلاف نظرشه بشناسی حتی توی مجازی 

صرف اسم ملاک نیست

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

من بدبخت دو تا اسم دارم برا همین چند شخصیتی شدم؟ 😩

از دو اسمی بودن متنفرم یکی بهم میگه اسمت چیه دو ساعت فکر میکنم میگم نمیدونم خدایا چرا من هیچیم به ادم نرفته😩

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

يعنى اسم من ب نظرتون معنى نداشت؟؟

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2706