1177
44

هرکسی اسمشو بگه 

بقیه هم طبق تجربه ای ک داشتن نظر بدن راجب اخلاقیات کسانی ک اون اسمو دارن

مثلا مریم ها بدشانسن یا هرچی 

مث برف باش....زیبا ولی سررررد:-)

مهرنوش

بیچاره فرهاد بیچاره شیرین بیچاره من با این حال غمگین بیچاره لیلی بیچاره مجنون بیچاره من ک دادم ب‌پات جون دیگ این رابطه درحال فروپاشیه دوسه روز بی خبری اسمش فراموشیه.... برای همه جوونا دعا کنید خوش بخت شن برامنم دعا کنید انشالله هرچی صلاحه برام‌پیش بیاد خوش بخت و اخر عاقبت بشم‌‌😘😙

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156

تینا ها😂

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑
1194

تمنا

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
1179
835