2733
2734

من فعلا دوتا دارم یکی سه سالشه یکی دوساله.این روزا دلم مبخواد برم بیرون یا حداقل خرید ک بتونم واسشون خرید کنم خدا شاهده دیگه لباس درست وحسابی ندارن..افتضاح.از ی ورم دستو پام بسته ست..چجوری میشه بابچه رفت خرید..شوهرمم اثلا نمیشه روش حساب کرد صبح میره شب میاد..یا وقتایی هیچی نداریم واسه خوردن .چجوری خرید کنم تقریبا همه کارا رو دوش منه حتی خرید..من چیکار کنم ..واقعا شما ک تو شرایط منی چه میکنید..خونه مامانم هم از خونه ما دوره ک بگم بچه ها رو بزارم اونجا خودم برم ..

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی سخته برای شمافاصله سنی شون کمه.من دخترم یکسالش هست پسرم ۱۲سال.دخترمو در حد دوساعت پیش پدرش و پسرم میزارم دوتایی مراقبن.پیش مامانم نمیزارم هی میخوادزنگ بزنه بگه برگرد دیوانه میشم😄

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️

من هم یک 3 سال و 8 ماه و یک سال و 9 ماهه دارم

بصورت mp3میزارمشون تو کالسه😆و باهاشون میرم خرید

کوچیکه پشت میشینه و بزرگه جلو تر از اون، کاور مخصوص بارندگی هم دارم که شفاف هست و بچه ها بیرون را می تونن ببینن اون را هم میکشم که هوای سرد اذیت شون نکنه

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
مامان تو بگو چند وقتی بیاد خونه تون بجه ها رو بگیره شما برید؟ خرید 

ن بابا  اونقدر دور نیستیم با ماشین خودمون بریم نیم ساعت راه نیست تا خونه مامانم ولی دیگه روم نمیشه بهش بگم

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
2738
من هم یک 3 سال و 8 ماه و یک سال و 9 ماهه دارم بصورت mp3میزارمشون تو کالسه😆و باهاشون میرم خرید کوچ ...

اره منم دارم کالسکه دوقلو ولی گریه میکنه کوچیکه توش نمیمونه

ن بابا  اونقدر دور نیستیم با ماشین خودمون بریم نیم ساعت راه نیست تا خونه مامانم ولی دیگه روم نم ...

خوب با مادرت تعارف نکن مادرت دلسوزته میخوای جبران کنی کمی یه کادو هم برای مادرت بگیر و کرایه ماشین شو هم حساب کن طوری که ناراحت نشه

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.
اره منم دارم کالسکه دوقلو ولی گریه میکنه کوچیکه توش نمیمونه

وسیله بازی مثل عروسک یا خوراکی بده دستش

تند حرکت کن کم کم عادت می کنه

مال من هم اولش دارن گریه می کنن

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊