1735
1810
عنوان

مافین سیب و هویج درسا(عکس و دستور)

525 بازدید | 41 پست

سلام دوستان.

این مافین رو توی هرنوع قالبی میشه درست کرد.‌دستورش رو الان میتایپم‌؛من دراوردی از خودمه و بشدت پوک و سبک و خوش طعمه.تضمینی عاااالی درمیاد✌.من نصفشو توقالب مافین ریختم نصف بیشترشو توقالب لوف.شما توهرنوع قالبی بریزید موردی نیست.‌

برای ۱۲تا مافین+یه قالب بزرگ لوف یا گرد و...

۳تا تخم‌مرغ رو با کمی وانیل و ۱/۵پ شکر میزنیم.

دو سوم پ روغن مایع اضافه کرده و بادوره تند همزن میزنیم مثل مرحله قبل.

بعد ۱لیوان ماست و میزنیم.

۱سیب زرد درشت بی هسته و ۱هویج درشت روتوغذاساز رنده و اضافه میکنیم و میزنیم.

ترکیب۳پ ارد +۲ق غ خ سرخالی ب پودر+۲ق غ خ پودر دارچین رو سه بار الک کرده و توسه مرحله اضاف و با دوره کند زیره۳۰ثانیه میزنیم.در حد مخلوط شدن.که پفش نخوابه.

قالب مافین و لوف رو چرب میکنیم.یا کاغذ روغنی  و کپسول میندازیم.دوسوم کل قالب هارو پر کرده و میزنیم زمین چند مرتبه تاسطحش حباب بیاد.‌پ نارگیل یا گردو به دلخواه ریخته و میزاریم فر ۱۸۰.

مافین ها ۲۰مین. لوف ۳۵ الی ۴۰مین بسته به نوع فر تون امادست.‌با سیخ چوبی یا کارد تست کنید اول.

نوش جووون. میتونید پ دارچین با الک روی مافین ها بپاشید

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805
1783

دوستان گرامی اگر میخواید انگلیسی بخصوص بخش مکالمه رو به صورت رایگان و مجازی در نی نی سایت یاد بگیرید کافیه به پیج توی امضای من سر بزنید

ضرر نداره 😊

دوستاتونم تگ کنید

ممنونم از استارتر

1794

عاااالیه عزیزم نوووش جونتون

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
خو این چه کاریه اول صبی دلم کیک خاااااااس😭😭😭😭😭

واای گلم‌معذرت❤❤ یکی از کاربرا گفت عکس کیکتو بزار، براش اینجا گذاشتم که مزاحم تاپیک دیگه ای نشم.اگر جنوبی خودم برات درست میکنم فدات

دوستان گرامی اگر میخواید انگلیسی بخصوص بخش مکالمه رو به صورت رایگان و مجازی در نی نی سایت  ...

امضانداری عزیزم😐

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
1651