1147
1226

ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺍﺯشون ﺗﻌﺮﯾﻒ نکنيد 👌ﭼﯿﺰ ﺟديد ﺧﺮﯾﺪن ﺑﻪ ﺭﻭشون ﻧﯿﺎﺭيد 👌ﻫﺮﭼﯽ ﺧﺮﯾﺪن ﺑﮕید ﺁﺧﯽ ﺳﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﮐﻼﻩ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﻓﻼﻥ ﺟﺎ ﺟﻨﺲ ﺑﻬﺘﺮ از اين رو اﺭﺯﻭﻥ ﻣﯿﺪﺍﺩ 👌ﺗﻮ ﺧﻮﻧﺸﻮﻥ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮجان ﭘﭻ ﭘﭻ ﮐﻨيد و ﺑﻌﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺨﻨﺪﯾد👌شوهرجان ﺭﻭ ﭘيششون ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺟﺎﻧﻢ ﺻﺪﺍ کنيد 👌ﻫﺮﭼﯽ ﺧﺮﯾﺪيد بگيد ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺧﺮﯾﺪﻩ ﻣﯿﮕﻪ ﺑﺠﺰ تو ﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻫﻤﻪ ﮐﺴﻢ تويي ﺑﺮﺍ تو ﻧﺨﺮﻡ ﺑﺮﺍ ﮐﯽ ﺑﺨﺮﻡ؟ 👌

ﺗﯿﭗ ﺑﺰنيد ﺑﺮيد ﭘﯿﺸﺸﻮﻥ 👌ﺗﻮ ﺟﻤﻊ ﻓﺎﻣﯿﻞ ﺑﺮيد ﭘﯿﺶ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺍﺯﺵ ﺧﻮﺷشون ﻧﻤﯿﺎﺩ ﺑﺎ ﺍﻭﻥ ﮔﺮﻡ ﺑﮕﯿﺮید و هی  ﭘﭻ ﭘﭻ کنيد👌بگيد ﺷﻮﻫﺮم ﻋﺎﺷﻖ ﺩﺳتپخت ﻣﻦ ﻭ ﻣﺎﻣﺎﻧﻤﻪ 👌ﺑﺎ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ ﭼﻬﺮﻩ ﯼ ﺷﻮﻫﺮ ﻣﺤﻮ بشيد ﻭ بگيد ﭼﺎﯾﯽ ﺑﯿﺎﺭﻡ ﻋﺰﯾﺰﻡ؟ 👌ﻫﻤﯿﺸﻪ ﯾﻪ ﮐﺘﺎﺑﯽ ﻣﺠﻠﻪ ﺍﯼ ﺗﻮ ﮐﯿفتون  ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺮﯾد ﺧﻮﻧﺸﻮﻥ ﺩﺭﺵ ﺑﯿﺎﺭﯾد ﺑﺨﻮﻧﯿد ﺍﯾﻨﻄﻮﺭﯼ ﻫﻢ ﺑﺎﻫﺎﺷﻮﻥ ﻗﺎﻃﯽ ﻧﻤﯿﺸﯿد ﻫﻢ ﺧﻮتونو ﺯﻥ ﺑﺎﺳﻮﺍﺩ ﻭ ﺳﻄﺢ ﺑﺎﻻ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﯾد 👌اﺻﻼ ﺑﺎ ﺩﻗﺖ ﺑﻪ ﺣﺮﻓﺎﺷﻮﻥ ﮔﻮﺵ ﻧﮑﻨﯿد ﻭﻗﺘﯽ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﯽ ﮐﻨﻦ بگيد چيزي گفتين متوجه نشدم...😁😁😁😁😁

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
1221

والا من به جز خوبی هیچی از مادر شوهر و خواهر شوهرام ندیدم خودم هم خیلی دوسشون دارم الان باردارم مادر شوهرم اومده پیشم کارام رو میکنه هرغذایی که هوس کنم برام آماده میکنه به من میگه فقط استراحت کن 

والا من به جز خوبی هیچی از مادر شوهر و خواهر شوهرام ندیدم خودم هم خیلی دوسشون دارم الان باردارم مادر ...

مادرشوهرمنم همینکارو میکرد 

بچه دنیا اومد یشکل دیگه شد

بزرگ فکر کن ” تقدیر”تقویم افراد عادی است …و“تغییر”تدبیر افراد عالی
1167
مادرشوهرمنم همینکارو میکرد  بچه دنیا اومد یشکل دیگه شد

من بچه دومم هست ده ساله عروسشونم بخدا به جز خوبی هیچی ازشون ندیدم اصلا بین من و دختراش فرق نمیزارم خودم هم خیلی احترامشون میکنم البته شوهرم خودش خیلی احتراممو داره خانواده اش هم چون خیلی دوسش دارن منم دوس دارن

من بچه دومم هست ده ساله عروسشونم بخدا به جز خوبی هیچی ازشون ندیدم اصلا بین من و دختراش فرق نمیزارم خ ...

منم بچه دومم بود 

بزرگ فکر کن ” تقدیر”تقویم افراد عادی است …و“تغییر”تدبیر افراد عالی