2733
2734

اولاش دهنت صاف ميشه بعد كم كم صبور ميشي 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر خیلی عجولی تو کار و فکر کردن قبل اینکه دست به عمل بزنی از ۱ تا ۱۰ بشمار این کار عالیه

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
اگر خیلی عجولی تو کار و فکر کردن قبل اینکه دست به عمل بزنی از ۱ تا ۱۰ بشمار این کار عالیه

میدونی از ریسک و خطر کردن میترسم شاید چون مشکلات زیادی پشت سرگذاشتم دیگه نمیخوام تکرار بشه...

موقعیت های جدید برام ترسناکه ولی اینجوری هم نمیشه ادامه بدم باید تغییر بزرگ ایجاد کنم توی زندگیم...

میدونی از ریسک و خطر کردن میترسم شاید چون مشکلات زیادی پشت سرگذاشتم دیگه نمیخوام تکرار بشه... موقعی ...

عزیزم اینکه از ریسک خطر میترسی باعث میشه بیشتر تو موقعیتش قرار بگیری باید بیخیالش بشی و با ترسات مقابله کنی تا ببینی اون چیزی که فکر میکردی نیست گلم 

میتونی پیش مشاور هم بری خیلی کمکت میکنه

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2738

روزگار صبورت میکنه خواه ناخواه ...اما در مورد مستقل و محکم بودن به نظرم خیلی خیلی به نوع تربیت فرد تو کودکی برمیگرده ..خیلی هااا اساسا موجودات وابسته ای هستن و دایما دنبال یکی هستن که بهش تکیه کنن اول پدرو مادر و بعد همسر و فرزند به همین دلیل اگر اونا نباشن هیچی نیستن و بودو نبودشون در دنیا هیچ تاثیری نداری ...اول به این فکر کنید که توقع از دیگران رو به صفر برسونید دوما به این فکر کنیدهدف  از اومدن به این دنیا چی بوده قطعا شما باید چیزی به این دنیا اضافه کنید و در اخر هیچ کس و هیچ کس قرار نیست به شما و زندگیتون کمک کنه پس باید رو پای خودتون وایستید 

روزگار صبورت میکنه خواه ناخواه ...اما در مورد مستقل و محکم بودن به نظرم خیلی خیلی به نوع تربیت فرد ت ...

احسنت موافقم وابستگی خیلی بده

از نظر وابستگی الان خیلی بهتر شدم خییییلی

فقط ترس هنوز ولم نمیکنه