1147
1254

امروز که روز شهادت بانوی دوعالم حصرت فاطمه هست به ایشون دل بستم ونذر کردم و که مشکلم حل بشه امیدوارم همه اونایی که مثل من حاجتمند هستن ودل شکسته حاجتشون روابشه

منم خیلی بهشون رو زدم نماز هدیه به خانم ام البنین خوندم دیگه هرچی نذرو ذکرو صلوات بود نشد که نشد.تورو خدا نگید به صلاحت نبودو حکمتی توکاره.یه چیز خیلی کوچیکو پیش پاافتادست

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
منم خیلی بهشون رو زدم نماز هدیه به خانم ام البنین خوندم دیگه هرچی نذرو ذکرو صلوات بود نشد که نشد.تور ...

امیدوارم حاجتروا بشی عزیزم من اولین باری هست که در خونه حصرت فاطمه رو زدم امیدوارم دست خالی ردم نکنه

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258
امیدوارم حاجتروا بشی عزیزم من اولین باری هست که در خونه حصرت فاطمه رو زدم امیدوارم دست خالی ردم نکنه

انشاالله حاجت روا شی.من هزار بار زدم باز نکردن.چشام تارمیبینه ۳روزه دارم گریه میکنم

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
بمیرم الهی که انشالله که خدا هواتو داره وحاجتت رومیده ناامیدنباش

اصلا برام یه چیز محال شده.میدونی چی میگم؟با عشقم دعوامون شده ۳روزه.هرچی به این در اون در زدم فایده نداشت.میدونم بعده چندوقت آشتی میکنیم ولی خب من خیلی التماسشون کردم که این اتفاق زودتر بیفته.بخدا پ  درومادرم هرروز میگن پاشو بریم بیرون بریم خرید یا مهمونی میرن من نمیرم ازاتاقم بیرون نمیرم.همش گریه همش ناله.منی که اگه یه روز بیرون نمیرقتم بادوستام میترکیدم.دوستام میگن چه مرگت شده تو که اینجوری نبودی.خیلی باهم بحثمون میشه ولی ایندفعه جوری بود که آشتی کردنمون به این زودیا دست خوده خوده خداست و ائمه.ولی همشون رومو زمین انداختن.