2726
عنوان

خانومای اقدامی تشریف بیارید اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 17037 بازدید | 2519 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به خانم های دوست داشتنی تاپیک

سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی برای تک تکتون باشه.

ان شاالله به آرزوهای قشنگتون برسین 🤲🏼

عزیزانی که بچه دارن خدا حفظشون کنه و عزیزانی که منتظر و چشم انتظار نی نی خدا به زودی زود دامنشون رو سبز کنه ❤🤲🏼😍

و بچه ی سالم و صالح به همگی بده

تاپیک جدید هم مبارک ❤

سلام دوستای گل خوبین 

من چند ماهه تو اقدامم

این ماه همه ی علائم بارداری رو داشتم ۶ روز هم عقب انداختم ولی امشب پری اومد

به نظرتون علت این حالات چیه

چرا با وجود همه علائم و تاخیر بارداری اتفاق نمیافته

نظری ندارید جهت سریع تر باردار شدن

2728
سلام دوستای گل خوبین  من چند ماهه تو اقدامم این ماه همه ی علائم بارداری رو داشتم ۶ روز هم عقب ...

عزیزم ببین اینکه میگی تموم علایم رو داشتی رو باید,بهت بگم که اینا علایم بارداری نیستن خواهری در اصطلاح به اینا میگن توهمات بارداری چون علایم و نشونه های بارداری از هفته ششم بارداری به بعد ظاهر میشه  آدم که اقدام میکنه کلا با ورود اسپرم به بدن هورمونا بهم میریزن و برا بعضیا منجر به تاخیر در قاعدگی میشن ببین اینماه قرص یا دارویی مصرف نکردی یا سرما نخوردی یا مسافرت نرفتی تموم این موارد باعث بی نظمی در قاعدگی میشه 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ثمین دیگه اینجا میام

باشه عزیزم هرطور راحتی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ثمین جان سلام,ی سوال دارم ازت دکتر برام ی سری آزمایش کامل نوشت که آزمایش ادرارم خوب نبود سونو دادم گ ...

نگران نباش بچه توی رحم هستش و سنگ توی کلیه و از اونجا وارد مثانه میشه 

عزیزم ببین اینکه میگی تموم علایم رو داشتی رو باید,بهت بگم که اینا علایم بارداری نیستن خواهری در اصطل ...

ثمین جان من دیشب فکر کردم پریود شدم ولی نگو که فقط در حد چند لکه بوده و دیشب تا حالا هیچ گونه خونریزی نداشتم دلیلش چی میتونه باشه؟

ثمین جان من دیشب فکر کردم پریود شدم ولی نگو که فقط در حد چند لکه بوده و دیشب تا حالا هیچ گونه خونریز ...

بیبی چک زدی؟

مرسی عزیزم    

عزیزم اگر بعد زایمان هم درگیر سنگ کلیه بودید به سایت یا کانال اقای علی کردی مراجعه کنید، منم درگیر این قضیه بودم و حتی سنگ شکن هم کردم ولی از وقتی ایشون رو پیدا کردم تا توی کلیه هام شن ریزه ایجاد میشه ازشون دارو میخرم و دیگه دفع میشه، دوره داروهاشون ده روزه است

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

بچه ها من۸روز میش باید پریود میشدم کل این ۸روزو دردپریودی منو کشت همش حالتشو دارم ولی نمیشم خسته شدم ۲روز پیش بی بی زدم منفی شد الان فتم بی بی و نگاه کردم مثبت شده تواین۳سال هزارباردیدیم اینجورنشده یعنی میشه امیدوارباشم کسی بوده بعد۲رزو بی ب ی مثبت بشه و باردارباشه

جنینم قلب نداشت مرده بود خدایا بعد ۳سال انتظار  خیلی سخت بود برام😭😭😭
2706