2726
عنوان

خانومای اقدامی تشریف بیارید اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 17037 بازدید | 2519 پست
آره دیگه بهت گفتم جواب سونومو. . شب قبلش درد شدید تخمکگذاری داشتم فرداش رفتم سونو گفت آزاد کردی هنو ...

درد تخمدان نشان از فعالیت تخمدان هستش نگران نباش 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام ثمین جون خوبی ؟ چ خبر ؟ 

سلام عزیزم سلامتی.عوض نشده دوتا تاپیک فعاله

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خواهر ي باز بايد ميرفتي بتا خيالت ك راحت ميشد پروژسترون استفاده ميكردي باز ب صلاح خودته خواهر&nb ...

اخه گلم کلافه شدم من اصلا سابقه این همه عقب انداختن نداشتم

امروزم رفتم دکتر برام دوفاستون نوشت +لتروزول و یه امپول برای ضخامتم .

آندومترم گفت برای 20روز تاخیر خیلی کمه.5 م.م بود 

خدای من ،تو مراقب خوبیهایم باش 
عزیزم من از ویتاگنوس راضی نبودم بهم نساخت و همش پریود میشدم پس نمیتونم بهت تجویزش کنم

وای عزیزم حالا من برعکس توبودم .آمپول و قرص بهم سازگار نبود.قبل از بچه اولم  مدروکسی که میخوردم هر 15 روز پری میشدم .یعنی ماهی دوبار

2728
اخه پريود نشدي لترو واسه چي؟!

برا وقتی که پری شدم داد فک کنم از شب پنج پریودی گفت یادم نیست .میگه مشکل ناباروری نداری ولی بازم قرص و آمپول داد برا نتیجه بهتر.

حالا نمیدونم اینا دیگه چیه بخورم نخورم آیا!!!  

برا وقتی که پری شدم داد فک کنم از شب پنج پریودی گفت یادم نیست .میگه مشکل ناباروری نداری ولی بازم قرص ...

چرا انقد سختگيري ميكني خواهر در مقابل درمان شيميايي؟

مجبوري ك برا جواب گرفتن بخوري اينهمه ادم ميخورن

آخی سرماخوردی؟ راسی رادمهر عکس آنومالیتو میذاری؟ منظورم جواب و توضیحاتشه

اره خواهر یکم الان بهترم ولی هنوز خوب خوب نشدم 

باشه گلم صبر کن الان میرم عکس میگیرم میزارم 

تو رفتی انومالی؟؟؟؟

تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....
2706