2737
2734
عنوان

خانومای اقدامی تشریف بیارید اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 17037 بازدید | 2519 پست
سلام آذرجونی و ثمین جان  من قرار بود خبر بدم از وصعیتم.از بتا ندادم مستقیم سونو کردم گفتن نه ک ...

پس مدرکسی پروژسترون بخور روزی 2تا به مدت 5روز

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
چرا؟؟!!برو از دانش وتوانایییت  استفاده کن واز جو خونه خلاص شو

حوصلشو ندارم.دیگه مغزم و اعصابم نمیکشه کم خودم مصیبت دارم توی دادگاهم میری همش جنگ و دعوا

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ثمین جون خوبی من از روز ۱۴سیکل تا الان که ۱۶هسصبحا کمردرد پریودی دارم نمدونم بعلت بد خوابیدنمه ...

تخمکگذاریته احتمالا

قربونت آره خودمم خیلی تو فکرشم پیش دگتر گلشیرازی میرم و باید برم مطب نامه بدن برم پیش متخصص ایمونولو ...

همون دکتر خودتم اگر از ایمنی و انعقادی سر در میاره میتونه بنویسه البته کامل باید بنویسه pa 1 /mthfr و سی دی مارکرا رو حتما بنویسه

2731
قربونت آره خودمم خیلی تو فکرشم پیش دگتر گلشیرازی میرم و باید برم مطب نامه بدن برم پیش متخصص ایمونولو ...

اگر تهرانی و میخوای پیش ایمونولوژ بری برو پیش دکتر مریم توکلی توی مرکز ابن سینا خیلییییییییی کارش درسته

من روز ۱۱تخمکم آزاد شده بود یعنی الان درد تخمک گذاری دارم😕

مطمئنی؟

ضخامتمو راستش هول شدم نپرسيدم چرا مقاومت كردي نرفتي بتا الان خيالت راحت بود كارتو ميكردي 

وقتی دیدم بیبی چکام یکی در میون هاله داره دیدگه بتا رو بیخیال شدم

من همین الانم خیلیییی بلا سرخودم اوردم ولی پری نمیاد خیلی کارا کردم دیگه بقیش با خداس

خدای من ،تو مراقب خوبیهایم باش 
2738
پس مدرکسی پروژسترون بخور روزی 2تا به مدت 5روز

میشه بجاش قرص یا قطره ویتاگنوس بخورم؟

چون باداروهای شیمیایی خیلی مشکل دارم میخام تاجایی ک میشه سنتی و طبیعی باشه

خدای من ،تو مراقب خوبیهایم باش 
وقتی دیدم بیبی چکام یکی در میون هاله داره دیدگه بتا رو بیخیال شدم من همین الانم خیلیییی بلا سرخودم ...

خب خواهر ي باز بايد ميرفتي بتا خيالت ك راحت ميشد پروژسترون استفاده ميكردي

باز ب صلاح خودته خواهر 

امپول نميخواي بزني بتا نميخواي بدي 

غيراصولي ك نميشه رفت جلو اونوقت فقط خودت عقب ميموني 

میشه بجاش قرص یا قطره ویتاگنوس بخورم؟ چون باداروهای شیمیایی خیلی مشکل دارم میخام تاجایی ک میشه سنتی ...

عزیزم من از ویتاگنوس راضی نبودم بهم نساخت و همش پریود میشدم پس نمیتونم بهت تجویزش کنم

2706