2726
عنوان

خانومای اقدامی تشریف بیارید اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 17037 بازدید | 2519 پست

سلام آذرجونی و ثمین جان 

من قرار بود خبر بدم از وصعیتم.از بتا ندادم مستقیم سونو کردم گفتن نه کیسته نه تنبلی هیییچ مشکلی نیست باردارم نبودم .دلیلی برای پریود نشدنم ندارن 

پس چرا نمیشم اخه بی سابقه بووووده ایخدا.الان 24روز تاخیر دارم.آمپولم نمیخوام بزنم چیزی جایگزینش هست ک پری بیاد؟؟

خدای من ،تو مراقب خوبیهایم باش 
نه عشقم نمیرم دیگه

چرا؟؟!!برو از دانش وتوانایییت  استفاده کن واز جو خونه خلاص شو

مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوش اومدی به جمعمون انشالله +بشی

سلام ثمین جون خوبی من از روز ۱۴سیکل تا الان که ۱۶هسصبحا کمردرد پریودی دارم نمدونم بعلت بد خوابیدنمه یا نه قشنگ میفهمم درد پریودیه ..بقیه روزم گاهی میگیره 

این درد پریودی واسه چیه

2728
سلام عزیزم به جمعمون خوش اومدی به نظرم قبل انتقال بعدی حتما آزمایشهای ایمنی و انعقادی رو انجام بده.ز ...

قربونت آره خودمم خیلی تو فکرشم پیش دگتر گلشیرازی میرم و باید برم مطب نامه بدن برم پیش متخصص ایمونولوژی اگه اشتباه نکنم و برام تمام آزمایش هارو بنویسه

خدایا سپاسگزارم🌺❤
سلام آذرجونی و ثمین جان  من قرار بود خبر بدم از وصعیتم.از بتا ندادم مستقیم سونو کردم گفتن نه ک ...

سلام خواهر جان

ان شاءالله ماه ديگ 

زعفران غليظ بخور با زيره دم كرده بخور پريود بشي اگ نميخواي آمپول بزني

ولي بايد بتا ميدادي

چون اگ هفته هاي اول باشه سونو نشون نميده  مال منو بتام ١٩٢ بود سونو نشون نداد گفت بچه اي نيست 

بازم بي بي هات هاله دارن؟!

سلام ثمین جون خوبی من از روز ۱۴سیکل تا الان که ۱۶هسصبحا کمردرد پریودی دارم نمدونم بعلت بد خوابیدنمه ...

بخاطر تخمكگذاريت هست خواهر اقدام مرتب داشته باش

طوري نيست طبيعيه 

سلام خواهر جان ان شاءالله ماه ديگ  زعفران غليظ بخور با زيره دم كرده بخور پريود بشي اگ نميخواي ...

عزیزم هرجوشونده ای که بگی خوردم 

از عطاری داروی باز کننده قاعدگی گرفتم گفت دوشبه میاد ولی خبری نیست .واقعن دیگه نمیدونم چرا هیچی روم تاثیرنداره

بیبی چک دیگه نزاشتم راستش.

آذرجون تو سونو اولی ک گفت بچه نیست ضخامتت چند بدد؟

خدای من ،تو مراقب خوبیهایم باش 
عزیزم هرجوشونده ای که بگی خوردم  از عطاری داروی باز کننده قاعدگی گرفتم گفت دوشبه میاد ولی خ ...

ضخامتمو راستش هول شدم نپرسيدم

چرا مقاومت كردي نرفتي بتا

الان خيالت راحت بود كارتو ميكردي 

2706