2726
عنوان

خانومای اقدامی تشریف بیارید اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 17037 بازدید | 2519 پست
بله که باشی خوش اومدی به جمعمون

ممنون مرسی❤️

مامان دوقلوهای شلوغ هستم خدابعدسختی وتلاش امیرعباس وآوامودادخدایاخودت مراقبشون باش نفس های منن سپردم به خودت خدایا....
من اومدم بچه ها منم دلم خیلی نی نی میخاد

خوش اومدی .منم همینطور ولی انگاری خدا نمیخواد

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بچه شیرخوار دارم اما دلم میخاد یکی دیگ بیارم باهم بزرگ کنم ولی بخاطر شیردهی و اینکه پری نمیشم حام ...

خوشبحالت،آبجی یعنی شما تهوع استفراغ نداشتی من نزدیک ۲هفتس دارم میمیرم دیگه دستم جا واسه سرم زدن نداره،حالم از هرچی س ک س بهم میخوره بخدا😣😢

بدجوردلم نی نی میخاد ده ماهه اقدامم ولی نمیش ماه پیش ۸ روز عقب زدم خوشال بودم باز پری اومد صبح تاشب کارم شده دعا و گریه

خدایاااااا صدامووووو بشنوووو توروخداااا بهم ی نی نی بده توروخدا واس مادرشدنم ی صلوات بفرستین خداجونم یازده ماه شد مامانی بیا توروخدابیایاامام رضا نی نیمو ازتومیخاممممم یاااخدا
من تو اقدام نیستم شوهرم نمیخاد😣😣

ایییییییییییییش از دست شوهرا.

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ن بذار اونو باز کنیم 

3روز طول میکشه فکر کنم

بدجوردلم نی نی میخاد ده ماهه اقدامم ولی نمیش ماه پیش ۸ روز عقب زدم خوشال بودم باز پری اومد صبح تاشب ...

خیلس سخته ادم انتظاربکشه نمیدونم کی تموم میشه این انتظار

مامان دوقلوهای شلوغ هستم خدابعدسختی وتلاش امیرعباس وآوامودادخدایاخودت مراقبشون باش نفس های منن سپردم به خودت خدایا....
[QUOTE=81854387]وای این که عالیه[/QUOTE ما کلا ارثی تا شیر میدیم حامله و پری ب هیچ وجه نمیشیم😑😐

عه چرا

خوشبحالت،آبجی یعنی شما تهوع استفراغ نداشتی من نزدیک ۲هفتس دارم میمیرم دیگه دستم جا واسه سرم زدن ندار ...

تو حاملگی ک تا 5ماه تهوع و استفراغ داشتم بعدشم یه ماه خوب بودم دوباره از درد معده تا ماه 9داغون شدم و هیچی وزن اضافه نکردم فقط 6کیلو که 3کیلو و نیمش دخترم بود بقیشم جفتو اتواشغال😑😑😑😑😑الانم 11کیلو کم شدم 

❤️برای سلامتی مادرم میشه صلوات بفرستین❤️
2706