2410
2553
عنوان

خانومای اقدامی تشریف بیارید اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 17036 بازدید | 2519 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه شیرخوار دارم اما دلم میخاد یکی دیگ بیارم باهم بزرگ کنم ولی بخاطر شیردهی و اینکه پری نمیشم حام ...

خوبه که با هم بزرگ میشن اما من به نظر خودم احساس میکنم بچه اولی گناه داره ، نیاز به توجه اختصاصی داره حداقل تا ۳ سالگی....

حالا دیگه هر چی خدا بخواد...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2456
منم اومدم گل گلیا😊

خوش اومدی خواهری

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
من بچه شیرخوار دارم اما دلم میخاد یکی دیگ بیارم باهم بزرگ کنم ولی بخاطر شیردهی و اینکه پری نمیشم حام ...

وای این که عالیه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2714
سلام ثمین جان. ممنون

با اون خواب دیدنت من تازه اومدم 😂😂

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
منم باشم

بله که باشی خوش اومدی به جمعمون

من اومدم بچه ها منم دلم خیلی نی نی میخاد

خدایاااااا صدامووووو بشنوووو توروخداااا بهم ی نی نی بده توروخدا واس مادرشدنم ی صلوات بفرستین خداجونم یازده ماه شد مامانی بیا توروخدابیایاامام رضا نی نیمو ازتومیخاممممم یاااخدا
خوبه که با هم بزرگ میشن اما من به نظر خودم احساس میکنم بچه اولی گناه داره ، نیاز به توجه اختصاصی دار ...

خب همین دیگه اینطوری تا اون دنیا بیاد و بزرگ شه همش با اولی هستی و دیگه حسادت نمیکنه اخه کوچیکه ک نمیفهمه 9ماه تو شکمت میشه اولی 2سال بعدم دنیا بیاد بازم نمیفهمه پس اولی تا نزدیکای 3سالگی براش همچی عادی میشه

❤️برای سلامتی مادرم میشه صلوات بفرستین❤️
با اون خواب دیدنت من تازه اومدم 😂😂

ولش دیگه ادامه نده.نگین رو نمیتونم منشن کنم .منشن کنش

@بیتا64    

ن بذار اونو باز کنیم 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
2706