1177
648
عنوان

خانومای اقدامی تشریف بیارید اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 15951 بازدید | 2515 پست
اردیبهشت عکس گرفتم  نه تو مرکز ازمایش نداد شنبه میره مرکز  ندیدم لینکو

زخم يا پرولاكتين بالا يا تيروئيد نداري ؟

حتما مركز آز بده @samin11   آجي لينكو برا دوستمون بذار بياد تاپيك اونور

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اردیبهشت عکس گرفتم  نه تو مرکز ازمایش نداد شنبه میره مرکز  ندیدم لینکو

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1290296/دوستان-اقدامی-گرامی-بیاین-دورهم-باشیمتل-نداریم-گذاشتن-ادرس-تل-ممنوع?page=30617

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2536812/دوستان-تهرانی-لطفا-تشریف-بیارید خانوما کسی اطلاع د ...

ثمین جان سلام,ی سوال دارم ازت دکتر برام ی سری آزمایش کامل نوشت که آزمایش ادرارم خوب نبود سونو دادم گفتن سنگ کلیه دارم قبلا هم گرفتم اما خیلی زود دفع شد,الان میترسم به بچه آسیب برسه چکار کنم؟  

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1156

سلام به خانم های دوست داشتنی تاپیک

سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی برای تک تکتون باشه.

ان شاالله به آرزوهای قشنگتون برسین 🤲🏼

عزیزانی که بچه دارن خدا حفظشون کنه و عزیزانی که منتظر و چشم انتظار نی نی خدا به زودی زود دامنشون رو سبز کنه ❤🤲🏼😍

و بچه ی سالم و صالح به همگی بده

تاپیک جدید هم مبارک ❤

سلام دوستای گل خوبین 

من چند ماهه تو اقدامم

این ماه همه ی علائم بارداری رو داشتم ۶ روز هم عقب انداختم ولی امشب پری اومد

به نظرتون علت این حالات چیه

چرا با وجود همه علائم و تاخیر بارداری اتفاق نمیافته

نظری ندارید جهت سریع تر باردار شدن

سلام دوستای گل خوبین  من چند ماهه تو اقدامم این ماه همه ی علائم بارداری رو داشتم ۶ روز هم عقب ...

عزیزم ببین اینکه میگی تموم علایم رو داشتی رو باید,بهت بگم که اینا علایم بارداری نیستن خواهری در اصطلاح به اینا میگن توهمات بارداری چون علایم و نشونه های بارداری از هفته ششم بارداری به بعد ظاهر میشه  آدم که اقدام میکنه کلا با ورود اسپرم به بدن هورمونا بهم میریزن و برا بعضیا منجر به تاخیر در قاعدگی میشن ببین اینماه قرص یا دارویی مصرف نکردی یا سرما نخوردی یا مسافرت نرفتی تموم این موارد باعث بی نظمی در قاعدگی میشه 

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
8
ثمین جان سلام,ی سوال دارم ازت دکتر برام ی سری آزمایش کامل نوشت که آزمایش ادرارم خوب نبود سونو دادم گ ...

نگران نباش بچه توی رحم هستش و سنگ توی کلیه و از اونجا وارد مثانه میشه 

عزیزم ببین اینکه میگی تموم علایم رو داشتی رو باید,بهت بگم که اینا علایم بارداری نیستن خواهری در اصطل ...

ثمین جان من دیشب فکر کردم پریود شدم ولی نگو که فقط در حد چند لکه بوده و دیشب تا حالا هیچ گونه خونریزی نداشتم دلیلش چی میتونه باشه؟

ثمین جان من دیشب فکر کردم پریود شدم ولی نگو که فقط در حد چند لکه بوده و دیشب تا حالا هیچ گونه خونریز ...

بیبی چک زدی؟

1167