1147
648

من ظهرنماز استغاثه حضرت زهراخوندم دعا کردم که اگه ایشالله ایشالله به زودی زود مستقل بشم برم سرخونه زندگی‌خودم سال دیگه همین روز یه قابلمه آش درست کنم شمام نذر کنید ایشالله که خاجتتون براورده بشه میشه یه صلواات هم مهمونم کنید براهمتون دعامیکنم

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.                       😘😘میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستین😘😘

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

892

برا منم دعا کن این ماه باردار بشم گلم

حسین پناهی حرف قشنگی زدگفت..دیدی وقتی یه بادوم تلخ میخوری؟سریع بعدش ی بادوم شیرین میخوری تا تلخیش از بین بره،،تو دیگه لذتی از بادوم های شیرین نمیبری،،فقط میخای اون تلخی رو فراموش کنی،،وقتی هم اون تلخی تموم شد،،دیگه میترسی بادوم بخوری،،که نکنه دوباره تلخ باشه،،عشق مثه اون بادوم تلخه،،بعدش با ادمای زیادی اشنا میشی،،ولی فقط برا فراموش کردن اون،،بعدشم میترسی دیگه عاشق شی،،در اصل ادما فقط ی بار عاشق میشن،،از اون ب بعدش یا واسه فراموشیه یا از اجبارتنهایی
8
انشالله حاجت روا باشی گلم ❤

فداتم‌وهمچنین شما

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.                       😘😘میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستین😘😘
گلم ميگي چه جوري خوندي نمازو؟ منم يه حاجت خيييلي مهم دارم بخونم

2رکعت نماز استغاثه نیت میکنی مثل نماز صبح بعد سلام30مرتبه الله واکبر تسبیحات حضرت زهرا بعدشم سجده میکنی100مرتبه یامولاتی یا فاطمة و اغیثینی میگی بعدش طرف راست صورت و میزار 100مرتبه همین ذکر بعد طرف وب بازم100مرتبه بار اخر دوباره پیشونی و میذاری110مرتبه ذکر و میگی حاجت روابشی انشالله

برا منم دعا کن این ماه باردار بشم گلم

ایشالله عزیزم خدا از. چشم انتظاری درت بیاره و ماه بعد تموم تاپیکات ویار بارداریت باشه

یعنی جواب میده...منم دلم خونه میخاد و مستقل بشم😢😢😢😢😢😢 منم ی آش نذر میکنم اگ تا سال دیگ هرچی زودتر فقط خونه دار بشم و از خونه مادرشوهرم بلند بشم آش درست کنم😢😢 یا حضرت فاطمه خودت صدامو بشنو

مخلوقات عجیبی هستیم،برای گناهان خودمان ، وکیل هستیم و برای اشتباه دیگران قاضی.
ایشالله عزیزم خدا از. چشم انتظاری درت بیاره و ماه بعد تموم تاپیکات ویار بارداریت باشه

فدای تو انشالله  

حسین پناهی حرف قشنگی زدگفت..دیدی وقتی یه بادوم تلخ میخوری؟سریع بعدش ی بادوم شیرین میخوری تا تلخیش از بین بره،،تو دیگه لذتی از بادوم های شیرین نمیبری،،فقط میخای اون تلخی رو فراموش کنی،،وقتی هم اون تلخی تموم شد،،دیگه میترسی بادوم بخوری،،که نکنه دوباره تلخ باشه،،عشق مثه اون بادوم تلخه،،بعدش با ادمای زیادی اشنا میشی،،ولی فقط برا فراموش کردن اون،،بعدشم میترسی دیگه عاشق شی،،در اصل ادما فقط ی بار عاشق میشن،،از اون ب بعدش یا واسه فراموشیه یا از اجبارتنهایی
1103
منم نذر میکنم انشالله مشکلم حل بشه 

انشالله برات دعا میکنم😘

یعنی جواب میده...منم دلم خونه میخاد و مستقل بشم😢😢😢😢😢😢 منم ی آش نذر میکنم اگ تا سال دیگ هرچی زو ...

تو یه ساختمونی ایشالله که هردومون ب زودی مستقل بشیم من تویه اتاقم بامادرشوهر خانوادشوهرم‌خوبن من سختمه

2رکعت نماز استغاثه نیت میکنی مثل نماز صبح بعد سلام30مرتبه الله واکبر تسبیحات حضرت زهرا بعدشم سجده می ...

خدا خيرت بده، تو رو خدا دعا كن من زود زود ازدواج كنم ٣٠ سالمه از خدا بخواه از حضرت فاطمه بخواه  برام 

منم دعات ميكنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر بارداري نيست 😘
خدا خيرت بده، تو رو خدا دعا كن من زود زود ازدواج كنم ٣٠ سالمه از خدا بخواه از حضرت فاطمه بخواه   ...

انشالله عزیزم به زودی باکسی که لایقته ازدواج کنی

1170