1147
44

میخواستم بپرسم بعد از پایان قرص (پایان 21 عدد)دو روز بعدش میتونم برم سونو؟

یه کیست کوچیک هموراژیک دکتر گفت دارم(خودش سونو کرد)..این ماه میخوام برم سونو بیرون

ماه قبل دارو داد نرفت این ماه قرص قویتر داده(اچ دی)

تورو خدا برام دعا کنید از بین بره

حاکمانی که نمیدانند شب مردمانشان چگونه به صبح میرسد،دیگر چه فرق میکند پای شراب نشسته باشند یا به نیایش!

انشالله ک مشکلت حل شده باشه عزیزم

من کیست های ریز داشتم دکتر بهم قرص جلوگیری داد ولی مصرف نکردم تااینکه باردار شدم وبعدش ک میخواست سقط شه کیست ها هم رفع شد خداروشکر

میشه واسه مــادر شدنم دعا کنید  

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
انشالله ک مشکلت حل شده باشه عزیزم من کیست های ریز داشتم دکتر بهم قرص جلوگیری داد ولی مصرف نکردم تاا ...

شما پلی کیستیک هستین درسته؟

برای منم دعا کن مرسی

حاکمانی که نمیدانند شب مردمانشان چگونه به صبح میرسد،دیگر چه فرق میکند پای شراب نشسته باشند یا به نیایش!
من داشتم کیست تخمدان .دفع نشد با دارو جراحی کردم کردم سایزشم بالای ۸ سانت بود

چه نوعی بود؟چقدر بزرگ بوده

من داشتم کیست تخمدان .دفع نشد با دارو جراحی کردم کردم سایزشم بالای ۸ سانت بود

چرا با داروی گیاهی مشکلتون حل نمیکنین جراحی خیلی عوارض داره و میتونه دوباره برگرده باید ریشش رو از بین ببرین

دوست عزیز من سه چهارسال پیش یه کیست ۷سانتی داشتم به چه بزرگی که دکتر گفت احتمال زیاد با قرص حل نمیشه و باید جراحی کنی،پدرم رفته بود عطاری بهش گیاه پنج انگشتی داده بود گفته بود یک هفته صبح قبل صبحانه یه لیوان بخوره،دورازجون همه مثل زهر بود بابام به زور برام دم میکرد تااینکه بعد یک هفته شایدم ۱۰روز یه لخته خونی ازم رفت حالتی مثل کیسه مانند رفتم سونو گفت دخترم همچین چیزی نمیشه کیست به اون بزرگی تو یک هفته بیوفته دیگه بااصرار خودم سونو کردو باکمال تعجب گفت هیچ کیستی نمیبینم.البته این گیاه حتما باید باتوصیه پزشک عطاری و تو مدت خیلی کوتاه مصرف بشه چون فکر کنم زیاد مصرف بشه تخمدان رو حل کنه 😎🤓گفتم شاید کمکی کرده باشم.

1189
دوست عزیز من سه چهارسال پیش یه کیست ۷سانتی داشتم به چه بزرگی که دکتر گفت احتمال زیاد با قرص حل نمیشه ...

مرسی

چرا با داروی گیاهی مشکلتون حل نمیکنین جراحی خیلی عوارض داره و میتونه دوباره برگرده باید ریشش رو از ب ...

خوب دیگه دفع نشد برا من گفت جاییه ک دارو روش اثر نمیکنه ....منم جراحی کردم بعد اونم هر سال سونو دادم خداروشکر تا حالا ک برنگشته

1179
خوب دیگه دفع نشد برا من گفت جاییه ک دارو روش اثر نمیکنه ....منم جراحی کردم بعد اونم هر سال سونو دادم ...

کجا بود یعنی؟مگه کیست تخمدان نبود؟

خوب دیگه دفع نشد برا من گفت جاییه ک دارو روش اثر نمیکنه ....منم جراحی کردم بعد اونم هر سال سونو دادم ...

خداروشکر

شنیدم فلفل سیاه‌زنده اگه صبح ناشتا ۱۰عدد بخوری هم خیلی خوبه.عرق فراسیون و عنغضه هم خوبه

1183