1147
1226

من از اولای هفته پیش دوتادخترام بشدت مریض شدن،اولش سرفه شدید بعدش اسهال استفراغ،خیلی بداشتها شده بودن ودارو بدمیخوردن ،دختربزرگم سه سال وسه ماهشه خیلی ضعیفه بیمارستان بستری شد،کوچیکم شش ماهشه میخ استم ببرم بیما ستان دکتربیمارستان گفت نمیخادبیاری بیمارستان بزاربمونه خونه دارو میزم مصرف کن براش،به حضرت فاطمه قسم دخترکوچیکم به حدی ضعیف شدکه هیچ امیدی بهش نداشتم زیرچشمش گود گود وسیاه شده بود ولباش میلرزید الهی قربونش برم،

مادرشوهر وپدرشوهرم جلومن خود داربودن ولی مبرفتن خونه شون زار زار گریه میکردن اینو امروز فهمیدم

ازانورم که دکتربیمارستان دخترموبستری نمیکرد که یه سرم بگیره جون بگیره کلی نذر کردم براشون ،هم خودم هم شوهرم هم مادرشوهرم،

دوسال پیش دختربزرگم که اسهال شدیه دکتربودبراش پودر پلانتاژل تجویزکرد ،خودم پریشب سرخودرفتم گرفتم پلانتاژل رو دادم دخترام،دختربزرگم نمیخورد مبگردم توماست ودوغ وسالاد لهش میدادم که نفهمه،

یکی ازنذرهام این بود که اگرتاروز رشهادت خضرت فاطمه دخترام خوب بشن به چندتافقیر غذابدم،زیروز دخترام هنوزاسهال بودن ولی خداراشکربهترشده بودن ،با اینکه هنوز دخترام خوب نشده بودن خواهرشوهرم رفت بازاربرام خریدکرد آورد پیش خودم گفتم مطمئنم حضرت فاطمه دخترامو شفا میده ،دخترام دیشبم که شمشون کارکردبازم اسهالی بود ولی من چون کارهاموشب انجام میدم همیشه ،دیشب بعدازاینکه بچه هام خوابیدن نذری رو بارگزاشتم ،و وقتی هم تاپیک اون دوست گلمون رو دیدم از دوستان خواستم برا بچه هام دعا کنن، راستی شوهرمم کم کم داشت اون ویروس رو میگرفت چون علائمش رو داشت والانم خوابیده وبیماره قربونش برم،خوب از زبان دوستان برا بچه هام دعا شد نذری هم که درست کرده بودم،ویه چیز دیگه ام اینکه شوهرم گفت دختربزرگمون اینطوری دعا کرده که امام رضا من خیلب دوستت دارم شفامون بده اگرشغامون ندی دیگه دوستت ندارم وباهات قهرمیشم،قربونش برم به زبون خودش که با مامیحرفه دعاکرده،

امروز صبح دخترکوچیکم خداراشکر حالش خوبه خوبه

بزرگم خیلی بهترشده شوهرمم هنوز مریضه که ایشالله تونم خوب میشه،میخاستم بگم چقدرخ به آدم از زبون کسایی که نمیشناسشون براشون دعا بشه،بخدا امروز من منبع انرژیم بخاطرحال خوب دخترام،شوهرمم انشالله زودی خوب میشه،بخدا من امیدی به دخت ام نداشتم مخصوصا کوچیکه ،خدا خیلی بزرگه،

خلاصه مطلب اول ازخدا بعدش از بانوحضرت فاطمه وامام رضاو....سپاس گزارم که شفاعت کردن دخترامو پیش خدا،بعدشم اززوستان خوب نینی سایتی که بادلای پاکشون دعاکردن،

انشالله خدا همه مریضارو خوب کنه،مخصوصا بچه ها رو که واقعا خیلی گناه دارن

میشه توجه کنییید خواهش میکنم ازتون ،مشکلی دارم که نیاز دارم به پول،برا امواتتون نماز وقرآن میخونم و روزه میگیرم،ممنون میشم اگرختم امواتتون رو به من بدید😭😭😭😭😭

همه رو یجانوشتم حال کنیید

میشه توجه کنییید خواهش میکنم ازتون ،مشکلی دارم که نیاز دارم به پول،برا امواتتون نماز وقرآن میخونم و روزه میگیرم،ممنون میشم اگرختم امواتتون رو به من بدید😭😭😭😭😭

الهی شکر انشاالله بیماری از همه دور باشه..

لطفا واسه منم دعا کنید بتونم باردار بشم 🙏

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به امید خدا تیکرم واقعی میشه صلوات

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

سلام خدا عزیزانتون رو حفظ کنه بحق علی و فاطمه 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉 دلم برابعضی کاربرها میسوزه 😢 پول اینترنت میدن ،چندین ساعت  از وقتشونو میذارن تا بیان تو فضای مجازی  پرخاشگری کنن و عقده هاشون رو دیگران خالی کنن اگه این وقت و هزینه رو میذاشتی میرفتی مشاوره حالت خوب میشد😊اگه تو زندگیت مشکل داری باور کن من باعثش نیستم🤕 انقدر دلت سیاه هست که دچار این مشکلات میشی همش اثر لحن زشت خودتته که برمیگرده به زندگیت 😑 عزیزم درسته اینجا مجازیه و میتونی خشم ناشی از مشکلاتتو خالی کنی رو دیگران ولی کائنات هزار برابر برات انرژی منفی می فرستن  و نتیجشو می بینی نتیجش که هیچ ، خودتم از درون میپوسی روحت سیاه میشه ،،،،  فحشن دادن و توهین کردنو همه بلدن همه لب و دهن دارن ،،،  ولی شما بفکر درمان باش                👇                                                                     این روزها به وفور شاهد این هستیم که بعضی ها با خوندن چهارتا کتاب و دیدن چند تا فیلم هنری و گپ و گفت با چند تا آدم بزرگتر از خودشون و پرسه های گاه و بیگاه در وبگاه های ادبی، شدیدا توهم روشنفکری دارن و اون هم به طرز غلط و خودساخته، ساختار شکنی های بیجا و بی مورد به نام روشنفکری و به کام دریدگان کج فهم و بداندیش امثال خودشان رو در ادبیات و گفتارشون جا داده اند و بی حرمتی ها و هتاکی رو به جایی رسونده اند که معنا و مفهوم ادب به طور کل زیر سوال میرود😷😝 
1156
الهی شکر انشاالله بیماری از همه دور باشه.. لطفا واسه منم دعا کنید بتونم باردار بشم 🙏

انشالله

خداروشکر،انشالله همه مریضا شفا پیدا کنن،همه منتظرا باردار بشن،همه باردارا بسلامت نینیشونو بغل بگیرن،انشالله همه عاقبت بخیر بشیم،خدایا شکرت

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(گر نگهدار من آنست که من میدانم...شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد)خدایا شکرت❤❤
8

خدا دختراتو سرحالو سلامت نگه داره برات و این آخرین بار باشه که مریض میشن الهی...واقعا دعا برای دیگران زودتر جواب میده

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
1167
انشالله همیشه سلامت باشن.بیماریشون چی بود؟

اولش سرفه شدیدبعدشم اسهال استف اغ خیلی شدید که الان تو جن ب شایع شده این بیماری

به حق مادرمون زهرا غیر از خوشی و شادمانی چیزی نزدیک خودت و خانوادت نیاد.

اتفاقا منم خواستم تاپیک بزنم که از تموم دوستان نی نی سایتیم تشکر کنم. هفته پیش تاپیک زدم که برای مادرم صلوات بفرستین دکترا اسم سکته اوردن.خیلی ها برای مادرم دعا کردن از همه اشون ممنونم و سپاس گذارم. چون به لطف خدا و مادرم زهرا و دعای خیر بچه ها حال مادرم خداروشکر بهتر شده

بخدا من دیگه ایمانـآوردم به دعا از زبان دیگران،

خیلی خیلی حال دخترام بد بود،الان خزاراسکرپیشم خوابیدن حالشون خوبه،حال روحی منم بشدت خوبه

1241