2733
2734
عنوان

خانوما ممکنه تست abr شنوایی سنجی اشتباه کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13792 بازدید | 80 پست
جواب تست رو به من ندادن که‌فقط گفت پنج مااگی هم ببار که باسه ماهگی مقایسه کنمیم.خیلی نگرانم.نکنه مشگ ...

اصلا نگران نباشید بخدا هیچی نیست بخدا توکل کنید ولی ۵ ماهگی رفتید بگید که پرینت بگیرن از جواب بهتون بدن برید پیش یه دکتر نشون بدید مطمئن باشید که چیزی نیست

اصلا نگران نباشید بخدا هیچی نیست بخدا توکل کنید ولی ۵ ماهگی رفتید بگید که پرینت بگیرن از جواب بهتون ...

باشع‌حتمن.ممنون عزیزم

نمیتوانی به عقب برگردی وشروع را عوض کنی،از جایی که هستی آغاز کن وپایان را عوض کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من دخترمو ١.٥ ماهگي برديم abr چون oae جوابش منفي شده بود، بعد گفت فقط ١٠٪؜ شنوايي داره... فرداش ...

ببخشید شما دخترتون خوب شد؟؟عذر میخوام میپرسم اخه منم شرایطم شبیه شماست

آسمان تو چه رنگ است امروز......  
2728
ولي به ما گفتن مشكل كاعش شنوايي عميق داره و الان داره سمعك استفاده ميكنه و توي نوبت كاشت حلزون رفته ...

سلام ببخشید دختر شما خوب شد؟ منم پسرم کاهش شنوایی عمیق داره گفتن باید از سمعک استفاده کنه و بعدا کاشت حلزون بشه الان 2 ماهشه شما کاشت انجام دادید یا نه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام ببخشید دختر شما خوب شد؟ منم پسرم کاهش شنوایی عمیق داره گفتن باید از سمعک استفاده کنه و بعدا کاش ...

سلام ما آزاد ثبت نام كرديم و ٩ ماهگي كاشت كرديم و دقيقا ١ سال بعد گوش دومشو عمل كرديم. سمعكه به هيچ دردي نميخوره فقط خودتونو بچه رو اذيت ميكنه. سعي كنيد ٩ ماهگي كاشت بشه

2738
سلام ببخشید الان بچه شما خداروشکر خوبه؟هیچ مشکلی نداره ؟

خداروشکر هیچ مشکلی نداره خیلی روون صحبت میکنه و همه چیزم میشنوه این در صورتیه که نوزاد بود اصلا به تست اولیه جواب نمیداد و میگفتن ۵۰ درصد شنوایی داره بعدا دامنه لغات میاد پایین نمیتونه خوب صحبت کنه..نمیدونم شاید معجزه شد منم دیگه سر در نمیارم..ان شاالله که همه بچه ها سالم باشن دل هیچ کسی غم نداشته باشه..فقط از خدا بخواید.تولد یه بچه واقعا معجزه ایی از جانب خداونده و من همیشه به خدا میگفتم ایمان دارم که معجزه تو بهم سالم تحویل دادی..برای همه طلب خیر میکنم 

2706