2726
عنوان

خانوما ممکنه تست abr شنوایی سنجی اشتباه کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13740 بازدید | 80 پست
مشکل شما چیه عزیزم؟

سلام عزیزم منم پسرم بخاطر یه عفونت 14روزبستری شد یک روز بعد تولدش این اتفاق افتاد وبعدمرخص شدن ازبیمارستان توی خود بیمارستان سنجی OAEازش گرفت گفت خوبه مشکلی نداره بعدگفت چون عفونت داره باید دوماهگی بیاریش شنوایی سنجی abrانجام بده دوماهگی بردمش گفت هردوگوشش مشکل داره 50درصده خیلی حالم خراب شد بعدبردمش پیش متخصص گوش وحلق بینی معاینش کردگفت عفونت داره گوشش دارو دادگفت بخوره پنج ماهگی بیارش تا معاینش بکنم بعدببرش abr بعدگفتم ببینم شماچکارکردین خداروشکرکه بچت سالمه بخداپیامتو خواندم خیلی خوش حال شدم پسرمن توخواب باشه باعطسه سرفه صدا بلنددر بیدارمیشه ازخواب براش حرف میزنم برام میخنده با کلمه اوووووو جوابمومیده باچشم هرجابرم دنبالم میکنه یا جغجغه تکان میدم جلوچشمش چدچپ وراست باچشم دنبالش میکنه تورابخدا براش دعابکن ببرمش مشکلی نداشته باشه الام سه ماه وهفت روزشه پنج ماهگی بایدببرمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم پسرم بخاطر یه عفونت 14روزبستری شد یک روز بعد تولدش این اتفاق افتاد وبعدمرخص شدن ازبیم ...

الهی فداش بشم حال و روز الان شما حال و روز چن ماه پیش منه اصلا نگران نباش به منم گفته بودن 50 درصد افت شنوایی داره ولی بردمش متخصص گوش معاینه کرد گفت گوشش جرم داره یه قطره نوشت گف 20 روز استفاده کن بعد ببرش تست .   بعد 20 روز بردم بازم جواب نداد تقریبا یه ماه و نیم دوماه دیگه بردم که خدا رو شکر جواب داد شما هم نگران نباش یه متخصص دیگه هم ببرش من دکتر نموند نبرده باشم اصلا نگران نباش بعدشم جغجغه رو برو پشت سرش به صدا دربیار خود بچه نباید جغجغه رو ببینه چون اون موقع با چشم عکس العمل نشون میده جغجغه رو نسونش نده و یواشکی به صدا دربیارش بین عکس العمل داره

بخدا خیلی خوشحال شدم برای پسرد شما خیلی منودرک میکنین الان چون شرایط منو داشتین برای پسرم دعابکنین ک ...

فدات شم عزیزم 

بله خیلی سخته بخدا من میگفتم خدایا گوش منو کم کن ولی پسرم سالم باشه هر روزم شده بود گریه 

پسر شما سالمه فقط عفونت داره مطمئن باش 

فقط حتما یه دکتر خوب پیدا کن دوباره ببرش بخدا دکترایی هستن که من و شما از اونا خیلی زیاد میفهمیم 

2728
الهی فداش بشم حال و روز الان شما حال و روز چن ماه پیش منه اصلا نگران نباش به منم گفته بودن 50 درصد ا ...

سلام منظورت اینکه حالت درازکش بچم باشه من روی سرش تکانش بدم یا اینکه یا یکی برام بگیردش روی پای خودش سرپا من پشت سرش جغجغه تکان بدم 

الهی فداش بشم حال و روز الان شما حال و روز چن ماه پیش منه اصلا نگران نباش به منم گفته بودن 50 درصد ا ...

بعدعکس العملش چی باید باشه باید سرشو به چپ وراست تکان بده برای دنبال صدا

ببین پسرم توخواب با عطسه سرفه بزنم بیدارمیشه حتی کوچیکترین صداییم باشه بعدباهاش حرف میزنم میخنده باکلمه اوووجوابمومیده میخنده جغجغه به هرطرف تکان میدم باچشم دنبالش میکنه

سلام میشه بگید پیش کدوم دکتر بردید و کدوم شهر هستید منم همین مشکل رو دارم بچم سه ماه و نیمه هست و گفتن باید سمعک بزاره 

اگر برید کلینک های معتبر درصد خطا توی این گونه از تست ها خیلی پایین می یاد سایت پی جو لیست کاملی از کلینیک های شنوایی سنجی و سمعک شیراز همراه با آدرس و شماره تلفن گرد آوری کرده که توی لینکی که می ذارم می تونید ببینید : https://payju.ir/content/مراکز-شنوایی-سنجی-و-سمعک-در-شیراز

سلام       ببخشید من یکم دیر پیام شما رو خوندم    الان بچه تون چطوره انشاال ...

سلام خواهش میکنم همون آذر ماه بردمش تهران پیش دکتر رضا مروستی دکتر گفت اصلا نیازی به سمعک نداره بچه ،با خیال راحت برو خونتون و از زندگیت لذت ببر.در صورتی که دکترای رشت گفتن حتما باید سمعک بزنه.الانم که بچم ۱۰ ماهشه ماشاالله با کوچکترین صدا عکس العمل نشون میده و اصلا جای شک هم نزاشته واسمون.خیلی روزای بدی بود واقعا نمیشه اسم هر دکتری رو دکتر گذاشت

2706