1147
648
عنوان

🤸‍♂️چالش حلقه روزانه🤸‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 7365 بازدید | 1189 پست
آره ولی خیلی هم افزایش قیمت نداشته

اره من اخه قیمت کردم هفته پیش ۱۰۰ بود.

پس اگه ۷۰ باشه ک میتونم پیدا کنم

بالاخره ۳۰ تومنم ۳۰‌تومنه ی شال ک میتونم با اصافش بخرم

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچی درمیاد از این جلوگیری طبیعیه😒😒😒😒          ایشالا قسمت همه بچه یهویی خیلی شیرینه😝😝😝
اره من اخه قیمت کردم هفته پیش ۱۰۰ بود. پس اگه ۷۰ باشه ک میتونم پیدا کنم بالاخره ۳۰ تومنم ۳۰‌تومنه ...

آره دیگه چند جا قیمت بگیر  من قیمت جدید نمی‌دونم 

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

نیم ساعت شد 

ولی من میتونم باز بزنم 

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘
1194

همگی خسته نباشید 

😧😧😫😫😫تموم شد ولی دردم کمتر از دیروز بود وسطاش سر شده بودم دیگه😂😂😋😋😋دو بار افتاد ولی خیلی ر ...

خدا قوت پهلوانان عزیز😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچی درمیاد از این جلوگیری طبیعیه😒😒😒😒          ایشالا قسمت همه بچه یهویی خیلی شیرینه😝😝😝

بچه ها چون  برنامه ی زندگیامون با هم فرق داره و بچه ها درخواست تایمای متفاوتی دادن  من چند ست میذارم تو هر ستی براتون جور شد بیاید اعلام کنید نیم ساعت بزنید

صبح

۹

۱۱

ظهر

۱

۳

۵

۷

شب

۹

۱۰

😯😯😯😯
🤣🤣

😁میشه تاپیک رقصم بزارید اینجوری خیلی جالب بود

خوشمان آمد😝

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
بچه ها چون  برنامه ی زندگیامون با هم فرق داره و بچه ها درخواست تایمای متفاوتی دادن  من چند ...

من فردا چون شوهر سرکاره و شب کار الحمدا.. خداااروشکر قربون خدا برم😅😂

فردا همشو هستم😄 ولی مسکری😝

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😧😧😫😫😫تموم شد ولی دردم کمتر از دیروز بود وسطاش سر شده بودم دیگه😂😂😋😋😋دو بار افتاد ولی خیلی ر ...

شهرزاد واس من شاید ۲۰ بار افتاد....ولی با دستم میگیرم میارمش بالا دوباره

کمرمم نابود شد

از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه میکنم؛لبخند زده و به خودم خواهم گفت:"هرگز فکرش را نمیکردم که بتوانم از عهده اش برآیم...اما توانستم...                                                          من بر تمام آنهایی که سعی کردند مرا از پای درآورند؛چیره شدم"
ا چ خوب منم باید بگیرم😏

اره خوبه بگیر عزیزم😘😘😘😘😘

از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه میکنم؛لبخند زده و به خودم خواهم گفت:"هرگز فکرش را نمیکردم که بتوانم از عهده اش برآیم...اما توانستم...                                                          من بر تمام آنهایی که سعی کردند مرا از پای درآورند؛چیره شدم"
شهرزاد واس من شاید ۲۰ بار افتاد....ولی با دستم میگیرم میارمش بالا دوباره کمرمم نابود شد

اینو ببین 😂😂😂تمام کمر و جلوی شکمم اینجوری شده ببین اطرافشم کبوده

رنگ معمولی بدنم اینه😂😂👇👇

😯😯😯😯
1182