1232
1247
عنوان

🤸‍♂️چالش حلقه روزانه🤸‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 7471 بازدید | 1198 پست
آره ولی خیلی هم افزایش قیمت نداشته

اره من اخه قیمت کردم هفته پیش ۱۰۰ بود.

پس اگه ۷۰ باشه ک میتونم پیدا کنم

بالاخره ۳۰ تومنم ۳۰‌تومنه ی شال ک میتونم با اصافش بخرم

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بد نیس برگردی عقب یکم ب گذشته خودت نگا کنی😏   عفت کلام برای شما تازه ب دوران رسیده ها خیلی چیز مبهمیه😊  پس حداقل سکوت لطفا😊 ادب پیشکشت    وقتی ک اینطور خیابونی میحرفی،نمیگن وای چ باکلاسه😐   میگن ننه باباش تربیتش نکردن😊
اره من اخه قیمت کردم هفته پیش ۱۰۰ بود. پس اگه ۷۰ باشه ک میتونم پیدا کنم بالاخره ۳۰ تومنم ۳۰‌تومنه ...

آره دیگه چند جا قیمت بگیر  من قیمت جدید نمی‌دونم 

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

نیم ساعت شد 

ولی من میتونم باز بزنم 

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘

خونه ما ک ۳۰ دقه شد والا😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بد نیس برگردی عقب یکم ب گذشته خودت نگا کنی😏   عفت کلام برای شما تازه ب دوران رسیده ها خیلی چیز مبهمیه😊  پس حداقل سکوت لطفا😊 ادب پیشکشت    وقتی ک اینطور خیابونی میحرفی،نمیگن وای چ باکلاسه😐   میگن ننه باباش تربیتش نکردن😊
8

همگی خسته نباشید 

😧😧😫😫😫تموم شد ولی دردم کمتر از دیروز بود وسطاش سر شده بودم دیگه😂😂😋😋😋دو بار افتاد ولی خیلی ر ...

خدا قوت پهلوانان عزیز😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها چون  برنامه ی زندگیامون با هم فرق داره و بچه ها درخواست تایمای متفاوتی دادن  من چند ست میذارم تو هر ستی براتون جور شد بیاید اعلام کنید نیم ساعت بزنید

صبح

۹

۱۱

ظهر

۱

۳

۵

۷

شب

۹

۱۰

😯😯😯😯
🤣🤣

😁میشه تاپیک رقصم بزارید اینجوری خیلی جالب بود

خوشمان آمد😝

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
بچه ها چون  برنامه ی زندگیامون با هم فرق داره و بچه ها درخواست تایمای متفاوتی دادن  من چند ...

من فردا چون شوهر سرکاره و شب کار الحمدا.. خداااروشکر قربون خدا برم😅😂

فردا همشو هستم😄 ولی مسکری😝

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😧😧😫😫😫تموم شد ولی دردم کمتر از دیروز بود وسطاش سر شده بودم دیگه😂😂😋😋😋دو بار افتاد ولی خیلی ر ...

شهرزاد واس من شاید ۲۰ بار افتاد....ولی با دستم میگیرم میارمش بالا دوباره

کمرمم نابود شد

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
شهرزاد واس من شاید ۲۰ بار افتاد....ولی با دستم میگیرم میارمش بالا دوباره کمرمم نابود شد

اینو ببین 😂😂😂تمام کمر و جلوی شکمم اینجوری شده ببین اطرافشم کبوده

رنگ معمولی بدنم اینه😂😂👇👇

😯😯😯😯
1241