1147
648
عنوان

🤸‍♂️چالش حلقه روزانه🤸‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 7408 بازدید | 1195 پست
لوووسسس😒☹

غش کردم بابا لوس چیه🤣🤣از من انقد توان بعیده نن۶

از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه میکنم؛لبخند زده و به خودم خواهم گفت:"هرگز فکرش را نمیکردم که بتوانم از عهده اش برآیم...اما توانستم...                                                          من بر تمام آنهایی که سعی کردند مرا از پای درآورند؛چیره شدم"

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
منم

شهرزاد خدایی درد نداری؟

از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه میکنم؛لبخند زده و به خودم خواهم گفت:"هرگز فکرش را نمیکردم که بتوانم از عهده اش برآیم...اما توانستم...                                                          من بر تمام آنهایی که سعی کردند مرا از پای درآورند؛چیره شدم"
شهرزاد خدایی درد نداری؟

معلومه که دارم مگه میشه اون کبودی درد نداشته باشه که عکس فرستادم😂😂 یکمی کمتر شده نسبت به دیروز ولی بازم درد دارم  ولی باید بزنم اگه چند روز نزنم باز کبود میشم بچه ها گفتن باید مرتب بزنی اولش همه اینطور بودن دیگه اگه بقیه تونستن مام باید بتونیم💪💪

😯😯😯😯
معلومه که دارم مگه میشه اون کبودی درد نداشته باشه که عکس فرستادم😂😂 یکمی کمتر شده نسبت به دیروز ولی ...

من الان دارم ب پهنای صورت اشک میریزم باورت نمیشه😭😭😭😭😭😭😭خیلی درد دارم خیلی....وفتی حلقه میخوره ب اون کبودیا قشنگ ۳۰.۴۰ ثانیه نفسم میرم😩😩😩😩

8
ولی استانه دردم زیاده

من دیشب کییییونم کردم گودزیلا میگه چرا پشتتو کردی میگم بابا درد دارم نمیتونم اونوری بخابم😩😩

من الان دارم ب پهنای صورت اشک میریزم باورت نمیشه😭😭😭😭😭😭😭خیلی درد دارم خیلی....وفتی حلقه میخوره ...

منم اینجوریه قیافم 😫😫ولی باید بزنی.نفسای تند تند و کوتاه کوتاه بکش یکم درد تحمل کن چند دقیقه بعدش داغ میشه کمرت سر میشه درد کمتری حس میکنی.من روز سوممه یکم بهترم تو هم فردا شاید بهتر بتونی بزنی..

😯😯😯😯
منم اینجوریه قیافم 😫😫ولی باید بزنی.نفسای تند تند و کوتاه کوتاه بکش یکم درد تحمل کن چند دقیقه بعدش ...

الان ربه ساعته داریم میزنیم😩😩سر نشده لامصب فقط دارم تلاش میکنم ب اون کبودیا ک بیشتره نخوره......

کبودیا مال روز ای اوله بعدش اصلا کبود نمیشه درد نداره باورتون میشه من الان سه ماهه زایمان کردم اون هفته گفتم بزار یکم بزنم ببینم میتونم یا نه درد داره اصلا درد نداشت هیچ هم کبود نشد یعنی بعد یه سال... این هفته رو بزنید خوب خوب میشه

1167
بچه ها چون  برنامه ی زندگیامون با هم فرق داره و بچه ها درخواست تایمای متفاوتی دادن  من چند ...

عزیزم یعنی دو تا نیم ساعت بزنیم من 7 و 9 میزنم 

وزن فعلی 55.400                                 ممنون از بامداد خمار و تاپیک خوبش😍💜💜💜
835