2737
2734
عنوان

پسرم به اسمش واکنش نشون نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 17215 بازدید | 125 پست
عزیزم مشکل شما رو پرسیدم گفتن اللن نمیشه برچسب زد و اینکه شما مشکلات بچه رو بهتره تک علامتی درمان کن ...

سلام عزیزم تو رو خدا بگو الان وضعیت بچه ات چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چند وقتشه ؟؟ پسرم 20 ماهشه اشاره ندراه واکنش به اسم نداره و تازگیها با اسباب بازیاش بازی نمیکنه .... دارم دق میکنم . چه کنم ؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم تو رو خدا بگو الان وضعیت بچه ات چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چند وقتشه ؟؟ پسرم 20 ماهشه اشاره ندراه وا ...

عزیزم الان هشت ماهه کاردرمانی رفته خیلی بهتره واکنش به اسمش بد نیست اما دوره ای تغییر میکنه کلمه زیاد میگه شعرای کوچیک یادش دادم میخونه یا کامل میکنه قصه شنگول منگول براش میگم‌ کامل میکنه ولی جمله نمیگه هنوز خیلی کار داره که به خاطر کرونا فعلا نمیتونم کاردرمانی ببرمش شما هم نگران نباش فقط پیگیری کن حتما پیش یه روانپزشک اطفال ببرش 

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان هشت ماهه کاردرمانی رفته خیلی بهتره واکنش به اسمش بد نیست اما دوره ای تغییر میکنه کلمه زیا ...

سلام عزیزم

امیدوارم هرچه زودتر بچتون بهت. بشه

من خیلی نگرانم پسرم ۱۵ماهشه هرچی صداش میزنم برنمیکرده خیلیییییی کم به اسمش واکنش داره همه چیزش خوب .میترسم چیکار کنم یه جا زنگ زدم ببرم دکتر گفت زیر دوسال ویزیت نمیکنن برای این چیزا،کجا ببرم

سلام عزیزم امیدوارم هرچه زودتر بچتون بهت. بشه من خیلی نگرانم پسرم ۱۵ماهشه هرچی صداش میزنم برنمیکرد ...

عزیزم اگه پیش یه کاردرمانگر ماهر هم ببریش میتونه تا حدی نظر بده اما تشخیص اصلی رو روانپزشک کودکان باید بده 

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
2731
عزیزم اگه پیش یه کاردرمانگر ماهر هم ببریش میتونه تا حدی نظر بده اما تشخیص اصلی رو روانپزشک کودکان با ...

عزیزم شما تهرانین؟میشه یه ادرش یا شماره به من بدید جای خوب و مطمین روانپزشک و یا همون که گفتین

عزیزم شما تهرانین؟میشه یه ادرش یا شماره به من بدید جای خوب و مطمین روانپزشک و یا همون که گفتین

عزیزم من تهران نیستم زیاد شناخت ندارم اما دکتر خوشابی و دکتر گلابی رو از بچه های همین سایت شنیدم خوبن دکتر پیشیاره هم کاردرمانگر اون هم خوبه 

عزیزم الان هشت ماهه کاردرمانی رفته خیلی بهتره واکنش به اسمش بد نیست اما دوره ای تغییر میکنه کلمه زیا ...

دارم دق میکنم زندگیم سیاه شده خودم عصبی شدم کشیدم ب روان پزشک پسر منم همینطوریه دارم اب میشم دارم دیوونه میشم دو سالشه 

پیش روانشناس باید ببرم یا روانپزشک

یعنی طول روز اصلا صداش نمی زنی  چرا انقد دیر دیر اسمشو می گی خب فراموش می کنه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738
۱۸ ماهشه راه میره چند تا کلمه دست پا شکسته میگه

خانوم مشکلی نداره. دختر من هم همین جوری بود هرچقدر صداش میکردم جواب نمی داد  بردم پیش دکتر تست شنوای گرفت گفت هیچ چیزیش نیست فقط موقه بازی فکرش به بازی یا کارتون دیدنه

دختر من تو یه سنی هرچی صداش میکردیم محل نمیزاشت .بعد یهو با یه اسمی که تاحالا نشنیده بود صداش میکردم با تعجب نگاه میکرد بعد چندبار به اون اسم هم واکنش نشون نمیداد ماشالا از همون اول شیطون بلا بود😂😂😂

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
تمامی حرکاتش هم دیر انجام داد اما وقتی بردن دکتر گفتن که اوتیسم نیست و بر اثر کم توجهی و تماشایی تلو ...

سلام عزیزم، راجع به این موضوع سوال داشتم، درخواست دوستی دادم، که بتونم پیام بدم

2706