2737
2734
عنوان

ختم گروهی تسبیح صلوات به نیت ۱۴ معصوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2760 بازدید | 350 پست
عزیزم اگه میخوای شروع کنی باید سهم روزای قبلو هم بفرس

از اونجاییکه میترسم نفرستم و حق الناس گردنم باشه فعلا بیخیال ولی سری بعدی اگه بود منم خبر کنین لطفا ..التماس دعا

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزان امروز نوبت امام زین العابدین ع هست و برای حاجتمندی  @95mamanmelika     ...

خوندم ان شاالله حاجت روا بشن🙏🏽🌹❤️

خدايا منو بخاطر تمام اشتباهاتم ببخش من متاسفم خدايا ازت ممنونم كه انقدر مهربوني و منو دوس داري و منو به همه ارزو ها و خواسته هام رسوندي 😊❤️🙏🏽
2728
 عزیزان ایشالله بحق امام سجاد حاجت روا بشین براتون صلوات فرستادم،التماس دعا @95mamanmelika &n ...

ممنون گلم انشالله شما هم به وسیله ی۱۴ معصوم از خدا حاجت میگیرین

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
2738

سلام ما سهم ختم امروزمونو به یاری خدا انجام دادیم الهی همکیتون حاجت روا باشید و هر عزیزی امروز نوبتشونه الهی بحق چهارده معصوم حاجت روا و دل شاد همینجا خبر شادی برآورده شدن حوائجتونو بگذارید آمین

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا
سلام عزیزان ختم از فردا تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ شروع میشه و لیست هم به این صورت هست،اول نیت میکنیم که ۱۴ رو ...

سلام عزیزان امروز صلوات هارو هدیه میکنیم به امام محمد باقر و برای حاجت روایی @mehrnooshiii    و ملکه و نرگس دعا میکنیم

این دوستان هم تازه به اعضای ختم اضافه شدن برای حاجت روایی این عزیزان هم دعا میکنیم

@soooosoooo3336    

@63aysan    

انشالله که امروز نوبت هر عزیزی که هست نیتش برآورده بخیر بشه و به حق ۱۴ معصوم عاقبت بخیر شن

سلام ما سهم ختم امروزمونو به یاری خدا انجام دادیم الهی همکیتون حاجت روا باشید و هر عزیزی امروز نوبتش ...

سلام عزیزم قبول حق باشه انشالله که هر چیزی که تو دلتون هست بهش برسین

2706