2726
عنوان

ختم گروهی تسبیح صلوات به نیت ۱۴ معصوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2759 بازدید | 350 پست

سلام ما امروز سهم ختم را انجام دادیم الهی همگیتون و مخصوصا کسانی که امروز نوبتشونه حاجت روا باشید و ماراهم از دعای خیرتون بی نصیب نگذارید التماس دعا

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا

سلام . دوستای گلم . ممنونم از لطف و محبتتون و دعایی که در حقم کردین . دیشب یه خواب خیلی خوب دیدم . تو خواب از حضرت علی مدد میگرفتم . با ذکر یا امیر المومنین از خواب پریدم و تمام صورتم از اشک پر بود . قوربون مقام بزررگ مولا علی بشم . انشالله .دست پر برکت حضرت علی  و چهارده معصوم  حاجت دل همه امونو بده . التماس دعا .⁦❤️⁩ 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزان امروز صلوات هارو هدیه میکنیم به امام حسین ع و برای حاجت دل

@ماریاااااااا۷    

@gazaliiiiiiiiiii    

دعا میکنیم

این دوستان هم تازه به لیست اضافه شدن

@khanoooomgol    

@معجزهخدا    

برای این دوتا دوست هم دعا کنین امروز نوبتشون هست 

انشاللا ۱۴ معصوم حاجتشونو برآورده بخیر کنن

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
سلام عزیزان امروز صلوات هارو هدیه میکنیم به امام حسین ع و برای حاجت دل @ماریاااااااا۷   &n ...

انشالله که همه حاجت روا بشن به حق امام حسین

گرگها همراه و انسانها غریب...باکه باید گفت این حالِ عجیب!!!
سلام عزیزان امروز صلوات هارو هدیه میکنیم به امام حسین ع و برای حاجت دل @ماریاااااااا۷   &n ...

@مارياااااا٧

@ghazaliii

@khanooomgol    

@معجزهخدا    

خوندم ان شاالله به حق لب تشنه امام حسين حاجت روا بشين🙏🏽❤️🌹

خدايا منو بخاطر تمام اشتباهاتم ببخش من متاسفم خدايا ازت ممنونم كه انقدر مهربوني و منو دوس داري و منو به همه ارزو ها و خواسته هام رسوندي 😊❤️🙏🏽
انشالله خدا حاجت خودتم روا کنه عزیز دلم

ممنونم عزيزم خدا از دهنتون بشنوه ان شاالله❤️🌹🙏🏽

خدايا منو بخاطر تمام اشتباهاتم ببخش من متاسفم خدايا ازت ممنونم كه انقدر مهربوني و منو دوس داري و منو به همه ارزو ها و خواسته هام رسوندي 😊❤️🙏🏽
ممنون عزيزم ان شاالله شما هم حاجت روا بشيد

ممنونم عزيزم خدا از دهنتون بشنوه🙏🏽🌹❤️

2706