2737
2739

آرایشگر به جای فویل آلومینیوم برام فوم استفاده کرد.فویل یه بار مصرفه؟؟؟؟آخه اون یه چیز دیگه استفاده کرده شبیه فوم بعدم شست برای استفاده بعدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کدوم شهری

من کرج هستم فویلی ۲۰-۲۵ در میارن

هزینه و قیمت تفاوت انچنانی بین این ها نیست.

که فکر کنی ازت زیاد گرفته

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
کدوم شهری من کرج هستم فویلی ۲۰-۲۵ در میارن هزینه و قیمت تفاوت انچنانی بین این ها نیست. که فکر ...

عزیزم گفتم که برام فویل آلومینیوم نذاشت.یه چیزی شبیه فوم بود.فویل آلومینیوم یه بار مصرفه؟؟دور میندازن بعد استفاده؟

عزیزم گفتم که برام فویل آلومینیوم نذاشت.یه چیزی شبیه فوم بود.فویل آلومینیوم یه بار مصرفه؟؟دور مینداز ...

بله متوجه شدم

ولی میگم تفاوت قیمت خاصی بین فویل و ب قول شما فوم نیست.

بله فویل یبار مصرف 

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2738
بله متوجه شدم ولی میگم تفاوت قیمت خاصی بین فویل و ب قول شما فوم نیست.  بله فویل یبار مصرف&nbs ...

خوب پس برای من گرون گرفته.چون فویل آلومینیوم گرونه و فقط یبار قابل استفادس.ولی اون فوم ها رو شست برای استفاده بعدیش.پس انقد نباید ازم میگرفت

خوب پس برای من گرون گرفته.چون فویل آلومینیوم گرونه و فقط یبار قابل استفادس.ولی اون فوم ها رو شست برا ...

اتفاقا خیلی از وسایل که یبار مصرف نیستن گرون تر هستن

کلاه رنگ مثلا یبار مصرف هاش ارزون تر ازون پلاستیک هاس که میشورن برای استفاده های بعدی