2733
2734
عنوان

علت درد واژن چیه؟؟

90956 بازدید | 35 پست

سلام دو روزه داخله واژنم خیلی درد میکنه .نمیدونم چجوری بگم چ حالتیه.سوزش هم ندارم.ک واسه عفونت باشه..روز ۱۷ سیکل هستم.قرص دوفاستون هم مصرف میکنم.ینی علت درد چیه؟چیکار کنم خوب شه..خیلی افتضاحه تحمل ندارم

میشه  واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستین؟؟؟😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید کرم‌کرده 🤣🤣🤣خاهرشوهرم ی بار بهش گفتم سوزش واژن دارم گف کرم کرده زن داداش🤣🤣🤣🤣

ینی چی کرم کرده؟

2728
شاید کرم‌کرده 🤣🤣🤣خاهرشوهرم ی بار بهش گفتم سوزش واژن دارم گف کرم کرده زن داداش🤣🤣🤣🤣

یعنی چی کرم کرده 

گر نگهدار من آن است که من میدانم.      شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد
2738
مثه کرم‌ بچه نشنیدی میگن شکم بچه کرم داره  ک قرص قهوه ای هست جویدنیه میدن میخوری خوب میشی

منظورت انگل هست؟؟؟

مثه کرم‌ بچه نشنیدی میگن شکم بچه کرم داره  ک قرص قهوه ای هست جویدنیه میدن میخوری خوب میشی

فک کنم‌منظورتون انگل باشه

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
تاحالا نشنیدم.ینی چجوری میشه؟؟

فکر کردم خاهرشوهرم مسخرم میکنه ولی رفتم دکتر بهول‌مشهد گف اره میشه از عفونت شدیده ی قرص جویدنی قهوه ای دااد خوردم خوب سدم‌

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا
فک کنم‌منظورتون انگل باشه

اره انگل ببخشید اسمش‌یادم نبود میگن واژن خانم‌ها هم انگل‌میگیره بیشترشم بخاطر آداب رعایت نکردن نزدیکی که مردا اکثرا میرن دستشویی طهارت نمگیرن باعث ایجاد انگل واژن میشه

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا

اخه من چند روزه خیلی درد داره واژنم ،الان باید چی کنم?

گر نگهدار من آن است که من میدانم.      شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد
2706