2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رگ کمرشو در میارم. میشورم.پیاز و سیر و زردچوبه قاطی میکنم یه ساعتی میذارم توشون مواد به خوردش بره.تو یه ظرف دیگه آرد و شنبلیله و نمک رو قاطی میکنم.دونه  دونه بر میدارم میزنم تو مخلوط آرد.یه گوششو میگیرم سریع میزنم تو لیوان آب و در نهایت تو ظرف پودر سوخاری.و میندازم تو روغن.عااالیی میشه ینی

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

میگو  وبعداز تمیز کردن وشستن وآبش رفت

بعد آرد گندم وآرد سوخاری رو مخلوط کن به آرد زددچوبه فلفل سیاه وفلفل سرخ ودارچین ونمک وخلاصه ادویجات بهش اضافه کن ومخلوط کن دونه دونه میگو رو تو این آرد بغلطان و سرخ کن ببین چه شود 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
میگو  وبعداز تمیز کردن وشستن وآبش رفت بعد آرد گندم وآرد سوخاری رو مخلوط کن به آرد زددچوبه فلفل ...

عزیزم نیازی نیست بزنم تو آب بعد بغلتانند تو آرد که بهتر آرد بچسپه بهش یا نمی خواد

2738
خورشت میگو چجوریه میگی گلم

پیاز و سیر سرخ میکنی با زرد چوبه و نمک و فلفل. .گوجه رنده شده و رب میزنی . با میگو ها رو میریزی میزاری خوب روغن پس بده و آب میریزی .. میزاری جا بیفته زیاد آب نباید بریزی .. سیب زمینی هم سرخ میکنی کنارش 

قربان وفای سگ ♥️
عزیزم نیازی نیست بزنم تو آب بعد بغلتانند تو آرد که بهتر آرد بچسپه بهش یا نمی خواد

نه چون وقتی میشوی نم داره 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر