2733
2734
عنوان

ریفلاکس نوزاد

68 بازدید | 2 پست

سلام دوستان پسرم سی پنج روزشه سه شبه نفسش یه حالت جیغ داره به لحظه گاهی تو طول روز میگیره و ول میکنه دکتر اورژانس گفت مال ریفلاکسه من خیلی میترسم شربت زانتک هم میدم تا تعطیلات تموم شه ببرمش پیش دکتر خودش کسی نوزادش اینجوری بوده لطفا راهنمایم کنید از تشک ریفلاکس شیب دارم استفاده میکنه 

شیرخشک ببلاک...امپرازول ناشتا مقدارشو یادم نیست 

در کل بچه ها اوایل رفلاکس دارن تا سه ماه بعضیا شش ماه... اینجانب یک پرستار شیفت داغونننن و خسته هسدم😑😑😑😑

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
شیرخشک ببلاک...امپرازول ناشتا مقدارشو یادم نیست  در کل بچه ها اوایل رفلاکس دارن تا سه ماه بعضی ...

شیفت شب...هنوووز هم نخوابیدم تا صبح بیدارم 😐😑

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.