2726
عنوان

دندون 🤧😭

157 بازدید | 38 پست

بچه ها يه دندونمو تازگي پر كردم سه ماهه

حالا دو روزه وقتي به خود دندون دست ميزنم درد داره ولي درد قابل تحملي داره اما خب اذيت ميكنه 

به نظرتون به عصب رسيده؟ تقصير دكتر بوده؟؟ كسي مثل من بوده؟ خيلي ناراحتم 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چند روز پیش  هم شما بودی دندون درد داصتی؟

واي آره اونو عصب كشي كردم حالا يدونه جديد باز درد گرفته 

حالم داره از دندونپزشكي به هم ميخوره 😭😭 ميگم نكنه دكترم موقع پر كردن زيادي پايين رفته حالا تك تك دارن ميرسن به عصب 😭😭

ولی من یادمه درد دندونم ک ب عصب رسیده  بود ب قدری بد ک دوست داری بمیری .

اره درسته من الان اونجوري نيستم قابل تحمله ولي دندون قبليم كه به عصب رسيد يهو بعضي وقتا تير ميكشيد تا ديگه ادامه دار شد عصب كشي كردم 

تازه اونم مثل همين پر كرده بودم رسيد به عصب

واي آره اونو عصب كشي كردم حالا يدونه جديد باز درد گرفته  حالم داره از دندونپزشكي به هم ميخوره ...

الهی بمیرم گلم ولی سعی کنید برای دندون پیش هر دکتری نرید من 5سال پیش رفتم دکتر عصب کشی کرد روکشم کرد هنوزم ک هنوز مشکلی پیدا نکروم باهاش حتی ی دندونم تزدبک عصبش بود بدون عصب کشی درستش کرد خدایی دستش دردنکنه الان دندونام باز احتیاج ب روکش دارن 3تاش ولی امان از گرونی

خدا مرسی که هر لحظه کنارمی
اره درسته من الان اونجوري نيستم قابل تحمله ولي دندون قبليم كه به عصب رسيد يهو بعضي وقتا تير ميكشيد ت ...

خدایی درد دندون واقعا بدع من الان خودم از درد بیدارم

الهی بمیرم گلم ولی سعی کنید برای دندون پیش هر دکتری نرید من 5سال پیش رفتم دکتر عصب کشی کرد روکشم کرد ...

خدا نكنه عزيز دلم آره به دكترم شك كردم يه كم 

ديگه گريه هم جواب نميده ٦ ماهه هي ميرم دندونپزشكي

از هزينه ها نگو كه كمرم شكسته 

عهههه شما كدوم دندونته؟

دندونم نیست مال من . برای من 2روزه فکم ب شدت خیلی بد درد میکنه و نمیتونم فکمد باز کنم و بغل گوشم ی استخون مثل توپ کوچیک رده بیرون دو روزه هم هست همش تب دارم

2706