2726
عنوان

چطوری شوهرموبحرف بیارم؟

685 بازدید | 58 پست

باهمسرم دعوامون شد خونه بابامم.سه روزه،دلم تنگشه. گوشیمم برده.الان باگوشی مامانم اومدم.

کارش ازین جهت بدبود ک روزاول پدرمادرم خ بهش زنگ زدن جوابشونونداد 

بنظرتون چجوربحرفش بیارم؟ آخه فکرشومیکنم میگم مگه دنیاچقدبارزشه.از یه طرفم نمیدونم شایدصبرکنمونیاددنبالم

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سه روز ذکر یا ودود بگو روزی 1001بار خودش میاد واسه آشتی.. اما این دکر فقط کمک کننده است در اصل شمایی و همسرت ک باید سعی کنید مشکلاتتون رو حل کنید 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

گوشی وسیله شخصیه رو چه حسابی برده؟

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
خودت مستقیم باهاش حرف نزن اگر دوستی دارید که صمیمی هست، یا فامیل، واسطه بشن برای آشتی

مادرشوهرم میدونه ولی نمیدونم پاپیش بذاره یانه،امیدم بهمونابود فعلا که نیومدن

مرداچقدعجیب غریبن،اکثرامردایی اینطورین ومیتونن بیخبربمونن وقهرکنن که مطمعنن زنشون خیلی دوسشون داره ودلتنگشون میشن،انگارمیخوان حرصش بدن،امافک نمیکنن شاید گرون تموم شه براشون

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...
مرداچقدعجیب غریبن،اکثرامردایی اینطورین ومیتونن بیخبربمونن وقهرکنن که مطمعنن زنشون خیلی دوسشون داره و ...

نميدونم چرااینطورشده، آخه چقدادم بی وجدان

نميدونم چرااینطورشده، آخه چقدادم بی وجدان

اره میفهممت چقد بده،کاش تحمل کنی وبه روت نیاری که برات سخته وازاون ورهم نزارپدرمادراتون دخالت کنن

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...
2706