2737
2734
عنوان

اعتراف کنید😅

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه بودم یه مدت درس نخوندم تک شده بودم دیدم کسی خونه نیس همشو ریختم تو توالت 😐😂😂

چی رو؟؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731
من شیشه عطر شوهرم ازدستم افتاد پریروز شکست 😂😂 به کسی نگفتم کارمن بود گفتم خود ب خود افتاده حتما&n ...

واااای راست میگی مینو جون 😂😂😂

منم دقیقا همین اتفاق برام افتاده نتونستم انکار کنم چون دید من انداختم 

پر بود باید بریم بریزیم تو شیشه دیگه ای

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738
عکس ک زیاد پاک کردم پاره هم کردم یلباسی دوسش نداشتم جاریم خریده بود برا شوهرم وایتکس ریختم خرابش ک ...

😮😵😵

کار خبیثانه یادم نمیاد ولی آخرین فکر خبیثانه ام برا دیروز بود... دوتا دوست دارم عین گربه نره و روباهه تو کارتون پینوکیو میمونن، یعنی واقعا مثل همون شخصیت ها دورو یکی موزی و بدجنس و نقشه کش اون یکی خنگ و بی تربیت و گوش به فرمان اولی.... جدیدأ آرزو میکنم یعنی میشه خدا این دوتا رو هر چه زودتر از زندگیم محو کنه که هیچوقت نه صداشون رو بشنوم نه قیافشون...

نهایت فرومایگی است اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد
واااای راست میگی مینو جون 😂😂😂 منم دقیقا همین اتفاق برام افتاده نتونستم انکار کنم چون دید من اندا ...

من نتونستم خالی کنم چون اونجوری متوجه میشد ریلکس رفنم خوابیدم بوی عطر توگل خونه پیچبده بود 😂😂

چقد حیف شد 😃😂😂

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
کار خبیثانه یادم نمیاد ولی آخرین فکر خبیثانه ام برا دیروز بود... دوتا دوست دارم عین گربه نره و روباه ...

باید خودت بخوای 

دعات میگیره 😂😂

خونه مادرشوهرم ظرف افتاد شکست بخدا عمدی نبود بردم نابود کردن زمین بغلی خونشون

ولی یبار مچ ینفرو گرفتم از پوشکا بچم کش مبرفت

رو دست من بلند شده بود

البته من شا رژ برداشتم ن پوشاک

فقط یکبار زندگی میکنی شاد باش بخند برقص ک میگذرد.خدایا مرسی
2706