2726
عنوان

اعتراف کنید😅

439 بازدید | 73 پست

تاحالا شده کاری کنید که به کسی نگفته باشید؟

خبیثانه یا کار خوب فرقی نمیکنه..

خودم یه کاری کردم که به شوهرم نگفتم هیچ وقت، میدونم که خبیثانه بود ولی اعصابم و خورد کرد منم انجام دادم و آروم شدم

آب بود رو آتیش😁

یه عکس با مامانش داشت که هر دو خیلی خوب افتاده بودن اون عکس رو از گوشیش پاک کردم😂😂😂 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
نمیشه کفت😂

بگو😂😂

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایوای بفهمه پاک کردی چی😂😂😂😂

هنوز نفهمیده 

فکر نمیکنه کار من باشه ..

نمیدونم شایدم بفهمه 

من شیشه عطر شوهرم ازدستم افتاد پریروز شکست 😂😂

به کسی نگفتم کارمن بود گفتم خود ب خود افتاده حتما   😃😃

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
مثل من 😂

بگید دیگه 

از خوباش بگید خب 

خنده دار هم باشه خوبه

2706