1147
44
عنوان

اعتراف کنید😅

391 بازدید | 73 پست

تاحالا شده کاری کنید که به کسی نگفته باشید؟

خبیثانه یا کار خوب فرقی نمیکنه..

خودم یه کاری کردم که به شوهرم نگفتم هیچ وقت، میدونم که خبیثانه بود ولی اعصابم و خورد کرد منم انجام دادم و آروم شدم

آب بود رو آتیش😁

یه عکس با مامانش داشت که هر دو خیلی خوب افتاده بودن اون عکس رو از گوشیش پاک کردم😂😂😂 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
نمیشه کفت😂

بگو😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

منم همینکارو کردم هرچی عکس تار افتاده با خواهرشو گذاشتم چنتا خوب افتاده رو پاکیدم😞😓😒اعصبانی بودم

#عـشـق بارانہ منہ مثہ بهارانہ منہ گاهے داغ وسینہ سوز گاهی زمستان منہ..💙😊❄

😅

من قبل اینکه بیاد شاممو میخورم بعد که اومد میگم رژیمم😐

اونم میگه انقد سخت نگیر به خودت ببین چقد نحیف شدی زیر چشات گود افتاده😂

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑
1140
ایوای بفهمه پاک کردی چی😂😂😂😂

هنوز نفهمیده 

فکر نمیکنه کار من باشه ..

نمیدونم شایدم بفهمه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حرصم داد بعد چایی اوردم چایشو قبلا دهنی کردم هی 😁😁

آتیشش زدی که😧😂

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

من شیشه عطر شوهرم ازدستم افتاد پریروز شکست 😂😂

به کسی نگفتم کارمن بود گفتم خود ب خود افتاده حتما   😃😃

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثل من 😂

بگید دیگه 

از خوباش بگید خب 

خنده دار هم باشه خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
584
😅 من قبل اینکه بیاد شاممو میخورم بعد که اومد میگم رژیمم😐 اونم میگه انقد سخت نگیر به خودت ببین چق ...

😂

#عـشـق بارانہ منہ مثہ بهارانہ منہ گاهے داغ وسینہ سوز گاهی زمستان منہ..💙😊❄
بچه بودم یه مدت درس نخوندم تک شده بودم دیدم کسی خونه نیس همشو ریختم تو توالت 😐😂😂

چی رو؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خاب بودم برف اورد روم ریخت🤪🤪🤪🤧🤬😠

به شدت ناجوانمردانه بود😧😂

835