2703
2553

دوستان ممنون میشم با قلب پاکتون از خدا بخاید سرطان در خونه هیچکس رو نزنه.. برای شفای همه مریضای سرطانی صلوات بفرستین.. یکیش هم مادر خودم. ممنونم

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صلی الله علیک یا فاطمةُ الزَّهرَاءُ

الهی ب حق حقانیت خانوم زهرااا لباس عافیت ب تن همه مریضا خصوصا سرطانی ها بشه وعلی الخصوص مامانی گل این خانم

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2720
چله زیارت عاشورا حق شناس معجزه میکنه حتما انجام بدید 

کارمون از چله گذشته دوست خوبم وضعیت مادرم خیلی بده. امید داریم به خدا هرچی که خودش بخاد

2714

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

انشاالله بحق پنج تن آل عبا همه مریضان روحی و جسمی و سرطانی ها، مادر شما شفای کامل بگیرند. الهی آمـیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

اللهم صل علی محمد وآل محمد

ان شاالله به حرمت بانو فاطمه زهرا(س)مادرتون شفا بگیرن 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
کارمون از چله گذشته دوست خوبم وضعیت مادرم خیلی بده. امید داریم به خدا هرچی که خودش بخاد

این حرفو نزن این کانال تلشونه ببین امان حسین چ کرده ی عالمه پیام هست از شفا گرفته ها  @hghshenas110

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم اللهم صلی علی محمد ...

الهی آمین.. ممنونم ازت

این حرفو نزن این کانال تلشونه ببین امان حسین چ کرده ی عالمه پیام هست از شفا گرفته ها  @hghshena ...

ممنونم عزیزم.الان وارد کانالشون میشم. امیدوارم که امام حسین شفاعتمون رو کنه

2706