1608
1609

دوستان ممنون میشم با قلب پاکتون از خدا بخاید سرطان در خونه هیچکس رو نزنه.. برای شفای همه مریضای سرطانی صلوات بفرستین.. یکیش هم مادر خودم. ممنونم

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه

صلی الله علیک یا فاطمةُ الزَّهرَاءُ

الهی ب حق حقانیت خانوم زهرااا لباس عافیت ب تن همه مریضا خصوصا سرطانی ها بشه وعلی الخصوص مامانی گل این خانم

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522
چله زیارت عاشورا حق شناس معجزه میکنه حتما انجام بدید 

کارمون از چله گذشته دوست خوبم وضعیت مادرم خیلی بده. امید داریم به خدا هرچی که خودش بخاد

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه
برای بابای منم دعا کنید😢

الهی که حالشون خیلی خیلی زود خوب شه عزیزم

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

انشاالله بحق پنج تن آل عبا همه مریضان روحی و جسمی و سرطانی ها، مادر شما شفای کامل بگیرند. الهی آمـیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن

😍😍خداوند بهترینها را براے من ڪنار گذاشته است.😍😍
8

اللهم صل علی محمد وآل محمد

ان شاالله به حرمت بانو فاطمه زهرا(س)مادرتون شفا بگیرن 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم وخواهرزادم یه صلوات مهمونم کنید!؟❤                 خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! به کودکی ام بنگر… هرچند خودم تو را گم میکنم اما ….تو پیدایم کن…
کارمون از چله گذشته دوست خوبم وضعیت مادرم خیلی بده. امید داریم به خدا هرچی که خودش بخاد

این حرفو نزن این کانال تلشونه ببین امان حسین چ کرده ی عالمه پیام هست از شفا گرفته ها  @hghshenas110

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم اللهم صلی علی محمد ...

الهی آمین.. ممنونم ازت

این حرفو نزن این کانال تلشونه ببین امان حسین چ کرده ی عالمه پیام هست از شفا گرفته ها  @hghshena ...

ممنونم عزیزم.الان وارد کانالشون میشم. امیدوارم که امام حسین شفاعتمون رو کنه

1563
اللهم صل علی محمد وآل محمد ان شاالله به حرمت بانو فاطمه زهرا(س)مادرتون شفا بگیرن 

ان شااله