2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی کشیده چی کشیده خدا به داد دلش برسه  اینقدر بچه و خوشی نصیبش کنه که وقت یاداوری نداشته باشه ...

متاسفانه ۱۱ تا آمپول hmg و دو تا امپول خودکاری گونال اف زدم ولی امروز تو روز ۱۳ فولیکولم ۱۲ بود و دکتر گف بخاطر فشار و ناراحتی که روته اینجوری اگه پیش بری بچه دار نمیشی

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
۱۷ آبان

الان داشتم تو تاپیکت عکسای دختره گلتو میدیدم متاسفم عزیزم چقد الان برات سخته یعنی بلافاصله بعده زدن آمپول این اتفاق افتاد

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2728
علتش سرما خوردگی و تزریق آمپول بود که قند خونشو برده بود بالا به هر دکتری نسخشو و آزمایشات قبلیشو نش ...

خدا صبرت بده منم تجربه مرگ فرزند داشتم ...خدا دلتا آروم کنه ...اگه امکانشا داری دوباره باردار شو ...آروم می شی

متاسفانه ۱۱ تا آمپول hmg و دو تا امپول خودکاری گونال اف زدم ولی امروز تو روز ۱۳ فولیکولم ۱۲ بود و دک ...

عزیزم تبریز هستی?

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
یعنی از قبل هیچ مشکل زمینه ای نداشت؟ تو بارداری وضعیتت چطور بود؟ چه امپولایی تزریق کردن؟ سرماخورد ...

نه به خدا هیچ مشکلی نداشت همه چیزش نرمال بود اصلا بچه ای بود که اولین بارش بود اینجوری کارش کشید به دکتر و بچم تا حالا روی بیمارستانم ندیده بود،تو بارداری همه چیز نرمال بود....نسخه ی آمپولارو گذاشتم،حدود ده روز طول کشید سرما خوردگیش درسته حالش بد بود ولی اونقدری بد نبود که بخواد بمیره اینو برحسب این میگم که وقتی بردمش دکتر بچه های همسن دخترمو دیدم که حالشون افتضاح بود و دختر من داشت بازیگوشی میکرد..نه تب داشت نه تا اون حد سرفه میکرد،همه دکترا الان با دیدن ازمایشاتش فقط یه جواب میدن بهمون که بچه با سرماخوردگی امکان نداره بمیره و ممکنه این آمپولا براش حساسیت زا بودن و یا تغلبی بودن یا هم زیاد تزریق شدن و درآخرم میگن آخه اصلا چرا واسه بچه ی یک سالو نیمه این آمپولا تجویز شده

خدا بهت صبر بده عزیزم خیییییییییلی سخته .از دکتر شکایت نکردید؟

چرا وقتی مرد همسرمو صدا زدن تو اتاق گفتن رضایت میدی یانه،که همسرم گفت نه اوناهم گفتن پس بدنشو آماده کنین واسه کالبد شکافی 

ماهم راضی نشدیم اینکارو کنن رضایت دادیم

الان داشتم تو تاپیکت عکسای دختره گلتو میدیدم متاسفم عزیزم چقد الان برات سخته یعنی بلافاصله بعده زدن ...

نه دوروز بعدش 

خدا صبرت بده منم تجربه مرگ فرزند داشتم ...خدا دلتا آروم کنه ...اگه امکانشا داری دوباره باردار شو ... ...

تسلیت میگم شما چرا؟چن سالش بود و کی این اتفاق افتاد؟

2706