2726
عنوان

کمککک..شیرنخوردن بچه شش ماهه

291 بازدید | 11 پست

سلام خانما. من دخترم امروز دقیقا ۶ ماهش شده و ۴ روزه که میزان شیری که میخوره خیلی کم شده. تقریبا نصف شده. دو هفته هم هست که دوتا دندون در آورده و از لثه زدن بیرون. یعنی مال دندونشه؟ یا فقط اول که دندون در میاد اینجوریه و بعدش درست میشه؟؟ باید دندون کامل رشد کنه که درست شه؟ ۴شنبه وقت دکترشه. علایم دیگه هم نداره.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

دختر من از بعد از واکسن ۴ ماهگی اینجوری شده.

به زور بهش شیر میدم هی گریه میکنه روشو اون ور میکنه.  

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
دختر من از بعد از واکسن ۴ ماهگی اینجوری شده. به زور بهش شیر میدم هی گریه میکنه روشو اون ور میکنه. & ...

من دخترم بعد واکسن دوماهگی اینجوری شد. اما بعد سه روز درست شد. چهارماهگی خوب بود. شش ماهگی هم هنوز نزده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترم بعد واکسن دوماهگی اینجوری شد. اما بعد سه روز درست شد. چهارماهگی خوب بود. شش ماهگی هم هنوز ن ...

دکتر دخترم که گفت ربطی به دندون نداره.

ویگه نمیدونم چیکارش کنم.

بینیشم از همون وقت گرفته خوبم نمیشه.

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
2728
وای بچه منم همیجور شد اخرش دیگه اصلا نخورد مجبور شدم بهش شیر خشک بدم 😣

عزیزم.

منم الان روزی چند وعده شیر خشک میدن بهش گشنه نمونه.

همونم خوب نمیخوره

درکت میکنم دقیقا بچه منم همین جوره 

دکتر دخترم گفت اگه میتونی روزی ۳ بار بچه رو کاملا لخت کن حتی بدون پوشک بعد بزارش توی لباست نیم ساعت بهش شیر بده  .من اونجوری کردم یکی دو روز خوب بود باز چند روزه سینه نمیگیره.

نی نییه شما چند وقتشه؟

قد و وزنش چه جوریه؟

متاسفانه بچه من چون شیر نداشتم شیرخشکیه کلا! امیدم به فرنی هست که تازه شروع کردم    

من که سر شیشه رو گشاد کردم  وقتی نمیمکه با بازی و اینا میریزم دهنش تا قورت بده.

من که سر شیشه رو گشاد کردم  وقتی نمیمکه با بازی و اینا میریزم دهنش تا قورت بده.

من سر شیشه ای که زیاد بریزه تو دهنش هم گرفتم..اما اگه نخواد همچین لبش رو می‌بنده که هیچ راهی نداره...