1232
1226
عنوان

اونایی که آمپول hcg زدن بیان لطفا

193 بازدید | 44 پست

سلام دوستان من میخوام آمپول hcgبزنم به نظرتون سه شب پشت هم نزدیکی باشه بده؟! شب قبلش چی تاثیری داره؟! 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶

عمل لیپوماتیک و سایر خدمات پوست و مو توسط پزشک مطرح کشور با تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان 

( 02144120537 ) جهت مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

عزیزم یه شب در میون بهتره،حجم اسپرم کم میشه پشت سر هم،معمولا تخمک سی و شش ساعت بعد از تزریق آزاد میشه،دکتر من که گفت از بیست و جهار ساعت بعد از تزریق یه شب در میون نزدیکی داشته باش

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
1156

از فردا شبش به مدت 3 روز یک شب درمیان نزدیکی داشته باش

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا شکرت مامان شدم😍تاعمر دارم مدیونتم تو اوج ناامیدی معجزتو نشونم دادی و تولد امام زمان عیدیمو دادی مرسیییییییی😍💃💃

لطفا هر کس تجربه ای داره بگه .... من تا حالا زدم اما نتیجه نداده برام ...نمیدونم این ماه چکار کنم که جواب بده😔

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶
لطفا هر کس تجربه ای داره بگه .... من تا حالا زدم اما نتیجه نداده برام ...نمیدونم این ماه چکار کنم که ...

من دو دوره هست زدم 😔دیگه بیخیال شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا شکرت مامان شدم😍تاعمر دارم مدیونتم تو اوج ناامیدی معجزتو نشونم دادی و تولد امام زمان عیدیمو دادی مرسیییییییی😍💃💃
عزیزم یه شب در میون بهتره،حجم اسپرم کم میشه پشت سر هم،معمولا تخمک سی و شش ساعت بعد از تزریق آزاد میش ...

اوندفعه ی شب درمیون بود که نشد هرشب باشه بهتر نیست یعنی😐

1233
من دو دوره هست زدم 😔دیگه بیخیال شدم

من چی بگم چهارمین باره😓😭😭😭

از فردا شبش به مدت 3 روز یک شب درمیان نزدیکی داشته باش

فکر کنم همون ی شب درمیون باشه بهتره .... دعا کن جواب بده واقعا خستههههه شدمممم

من زدم دکتر گفت از شونزده ساعت بعد امپول سه شب پشت هم نزدیکی داشته باش

دکتر به من گفت 13آمپول بزن بعدم تا20 ی شب درمیون. ...اما من دوبار اینکارو کردم نشد ...گفتم حالا هرشب باشه این ماه خخخ

فکر کنم همون ی شب درمیون باشه بهتره .... دعا کن جواب بده واقعا خستههههه شدمممم

انشالله دوتاییمون به زودی مامان میشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
شوهرت سالمه شب درمیون

یکم کم تحرکی داره دکتر گفت مشکل نیست چون حادنیست خودمم آزمایشام سالمه دیگه چکار کنم نمیدونم

انشالله دوتاییمون به زودی مامان میشیم

خدا کنههههههههههه....تا دیوونه نشدم بی بی مثبت بشه والا دیگه کم آوردم

دکتر به من گفت 13آمپول بزن بعدم تا20 ی شب درمیون. ...اما من دوبار اینکارو کردم نشد ...گفتم حالا هرشب ...

دقیقا منم روز سیزده زدم سه تا فولی ۱۷ ۸ و ۱۲ داشتم تا سه شب پشت هم بعد تا ۲۰ هم یک شب درمیان رابطه داشتم امروزم ۲۲. سیکلمه منتظرم ببینم چی میشه

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از یه روز قبل آمپول نزدیکی داشتیم ،ینی ۵ روز پشت سرهم ،نه بیشتر نه کمتر ،باردار شدم ،

اینم فکر خوبیه😉 

دقیقا منم روز سیزده زدم سه تا فولی ۱۷ ۸ و ۱۲ داشتم تا سه شب پشت هم بعد تا ۲۰ هم یک شب درمیان رابطه د ...

حتما خبر بده که جواب گرفتی یا ن. ...انشاءالله مامان شدی😍

1220