2733
2734

سلام. مدتیه دچار افسردگی و گفتگوی ذهنی شدم و با مراجعه به دکتر بهم قرص سرترالین داد کسی تجربه ای از درمان با این قرص داره

سلام منم تازه شروع کردم

شما چه دوزی مصرف میکنی؟

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم جایی خوندم که اونایی که می رن دکتر داروی اعصاب مصرف میکنند بیمار نیستند بیمار واقعی کسانی هستند که من و شما برای تحمل کردن اونا می ریم دکتر 

خدا لعنت کنه کسانی که رو که باعث افسردگی دیگران میشن منم یه افسرده ام

2738
نمیدونم من استفاده نکردم دوستم استفاده میکرد میگفت از شر این دوتا نیاز راحت شدم خیلی خیلی کم احساسشو ...

یعنی دیگه حس دوست داشتنمونم از بین میره نمیدونستم پس از این ب بعد هرکی رو دوست دارم فراموش میکنم

من آسنترا میخورم بهتر شدم ب یه نفرم اینجا گفتم میگه خوردم خوب شدم سرترالین قبلا میخوردم خوب نبود

عزیزم من وسواس رفتاری و ذهنی دارم و به توصیه دوستلن رفتم خریدم ولی ترسیدم.دوز ۵۰. بلد نیستم و عم میترسم وابسته شم.راهنمایی میکنی

2706