2410
2553
عنوان

رنگ پوست نوزاد

992 بازدید | 10 پست

خانوما سلام.

رنگ پوست نوزاد از کی تثبیت میشه؟ امکانش هست تو هفته های اول رنگ پوست نوزاد تیره باشه ولی بعد ی مدت روشن بشه.با توجه ب اینکه پوست پدرمادرش روشنتره.

کنار تو درگیر آرامشم . . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
واقعا؟من نوزادم اوایل مثل برف بود الان ۳۲ روزشه سبزه شده ولی چشماش هنوز طوسیه.رنگ چشم کی تثبیت میشه؟

فکر کنم تا ۳ سالگی مطمئن نیستم ولی تو اطرافیان دیدم که بعضی بچه‌ها چشمشون خاکستری یا حتی ابی خاکستری بود ولی بعد تیره شد مثلا یکی از پسرهای فامیل تو ۴ سالگی موهاش تقریبا قهوه ای بود ولی الان که ۶ سالشه موهاش تیره شده 

دنیا پر است از انسان هایی به ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن می کنند ولی نزدیکشان که میشوی بوی کهنگی عقایدشان آزارت میدهد.                                                                                               
من یه قطره قیر به دنیا اومدم  و همچنان قیر موندم تا 15 سالگی یه انقدرررررر سفید شدم همه تعجب ک ...

کلا تغییر ژن دادی یهویی   زیبای خفته ی درونت بالاخره بیدار شد 

کلا بعضی ها هستن بچگی قیافشون معمولیه ولی از بلوغ به بعد خوشگل میشن بعضی ها هم بچگی خیلی خوشگلن ولی بزرگ میشن قیافشون بد میشه 

منم بچه بودم موهام تاب داشت ولی الان صافه یا مثلا یکی از پسرهای فامیل مون کوچیکی اش رنگ پوستش کاملا تیره بود ولی الان که ۲۰ داره خیلی پوستش روشن شده ما که بعد یه مدت دیدیمش تعجب کردیم 

دنیا پر است از انسان هایی به ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن می کنند ولی نزدیکشان که میشوی بوی کهنگی عقایدشان آزارت میدهد.