2733
2739

از بچگی تا الان همیشه داشتم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بچگی تا الان همیشه داشتم

چطوریه؟ انگار همش دلهره داری؟؟

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
2731
چطوریه؟ انگار همش دلهره داری؟؟

وقتی دیگه خیلی شدید میشه دلهره هم دارم . کلا خیلی حالت بدیه بیشتر اوقات احساس میکنم قلبم از دهنم داره میاد بیرون

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738
 وقتی دیگه خیلی شدید میشه دلهره هم دارم . کلا خیلی حالت بدیه بیشتر اوقات احساس میکنم قلبم از ده ...

وای منم اینجوری شدم خیلی حس بدیه یکی هم صداشو بالا میبره بیشتر میشه تپشم

چرا؟؟؟ دکتر نگفته ازچیه؟ من هیچ‌وقت اینجوری‌نبودم تازه چند روزیه مدام تپش زیاد دارم

افتادگی دریچه میترال دارم  از کلاس سوم تا الان درگیرم باهاش

وای منم اینجوری شدم خیلی حس بدیه یکی هم صداشو بالا میبره بیشتر میشه تپشم

منم به صدا حساسم .گوشیم همیشه رو سایلنته ،یهو زنگ بزنه حالم بد میشه

2706