2737
2734
عنوان

بندانداز برقی

130 بازدید | 18 پست

کسایی که دارین

راضی هستین ازش؟؟

چند خریدین؟؟؟

مارکش چیه؟؟؟

ی مبلغ پول دارم میخام یه وسیله برقی خوب برا خودم بخرم ...

مامانم میگن بندانداز بخر 

میخام ی اطلاعاتی داشته باشم 

پیشاپیش ممنون از ‌کمکتون😊

يَا غِيَاثَ مَنْ لَا غِيَاثَ لَهُ🌻

راضی ام مارک پروالشیم ۸۵ تومن بود

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان تو دیجی دیدمش شده ۱۹۵ تومن اووههه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738

نه عزیزم من چون صورتم با بند انداختن جوش میزنه 

مال من بلا استفاده مونده 

مارکش فیلیپس 

خودش عالیه ولی پوست من خیلی حساسه 

مجبورم کرم موبرصورت بزنم 

لطفا لایک نفرمایید   باتشکر 

من دارم، راضی ام، مارکش یادم نیست متاسفانه، ولی فکر کنم براون باشه، از اون براون چینی ها، دو سه سال پیش ۳۵ خریدم فکر کنم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

اپیلیدی موها رو بر میگردونه جوش میزنه 

من ۱۲ ساله دارم براوون مارکش 

عالیه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بند اند از بخر فقط برای پیشونیت استفاده نکن ابرو هات کنده نشده،خیلی عالیه،همه جنسها چینی هستن،همه شون یکیه،فقط اسمها فرق میکنه،ارزون ارزونه مطابقه گرونه کار میکنه،من تو سالنم دوتا داشتم،با اون مینداختن شاگردام،مشتریها هم فک کردن چرا هزینه تو آرایشگاه بدن،رفتن خریدن،همه ابرو هاشون ناقص شد

2706