2726

حدودی ی ماهه باردارم  ی مشکلی برام پیش اومد خیلی گریه کردم بهم فشاراومد استرس گرفنم گریه کردم خیلی 

دوسع روزع ،، از اون موقع لکه بینی داشتم هرچی بیمارستان رفتم رسیدگی نمیکردن انگار اصلا براشون مهم نبود یکی داره بچشو از دست میده 

دیشب نصفه شب ترشحات قهوه ای رنگ قرمز شدن یعنی خون میبینم ب جا لکه 

تروخدا بگید چیکار کنم ـتعطیلاتههمه جا بستس

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیمارستان های دولتی باز هستن برو اونجا

از هیچی بهتره

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2728
شیاف نذاشتی وقتی لکه داشتی؟

بهم ندادن

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

ببین اول از همه آرامشت رو حفظ کن

سونوگرافی نرفتی؟ باید سونو بشی تا معلوم شه اون تو چه خبره

خونریزی با آمپول و شیاف پروژسترون کنترل میشه ولی باید استراحت کامل داشته باشی، زیاد حرکت نکن

الانم که تا سه شنبه دکترا نیستن مطبشون، اگه بری یه بیمارستان خصوصی که دکترت باهاشون کار میکنه بهت رسیدگی میکنن

مردم شهری که همه در آن می‌لنگند، به کسی که راست راه می‌رود می‌خندند!!! 😏

عزیزم منم مث شمابودم،تو روز عاشورا لخته دفع کردم،کلی استرس و گریه،وقتی هم که بیمارستان یا دکتر می رفتم،انگار نه انگار ،فقط شیاف دادن ،سونو هم دادم که بعدش فهمیدم هیچ لازم نبود!

در مورد سقط که نمیشه نظر داد فقط از هفته ۶ ببعد با سونو مشخص میشه وضعیت چطوره تو که میدونی بارداری و مسئولیت یه جنین ۹ ماه با تو هست قبل از اینکه به هر مساله ای فکر کنی ؛ جنینت رو در نطر بگیر الان با گریه و نازاحتی چی به دست آوردی؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بهتره بري بيمارستان،اميدوارم بچت بمونه، اگه نموندم درسته سخته ولي خدا بزرگه بازم ني ني دار ميشي منم ي سقط داشتم اولش لکه قهوه اي بود،بعد لکه ها شفاف شدن و بعدش خونريزي،دکترم رفتم فايده نداشت،اما درد شديد داشتم گفتن همون موقع سقط شده،

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  

سلام عزیزم بمیرم ولسه دلت. من هم دقییییقا مثل شما بودم. هفته پیش دقیقا جمعه همین علایم رو داشتم و تا شتبه کهمطب ها باز شد سونو دادم گفتن سقط شده.

من رفتم بلوک زابمان بیماریتان دولتی . اونجا معاینم کردن که اصلاااااا نباید میزاشتم. جواب هیچکی رو نده.شیاف نزار و بزار خودش سقط شه. چکن اکر بخواد سقط شه تو نمیتونی جلوش رو بکیری و بعدا برای خودت سخت میشه

اوهههههههههیییییی امضامو صولتی کلدم دلتون بسوزه حسود پلاستیکیا 😍
اگه همراه با درده و خون شفافه بله متاسفانه ولی ولسه فشار عصبی نیس قسمت بوده چن هفتته؟؟

درد ندارم فقط خونه ـشدید نیس

2706