2703
2553
عنوان

بیاین حاجت بگیرین...

17978 بازدید | 269 پست

واس نی نی دار شدن ھمھ منتظرا...

واس سلامتی ھمھ نی نی ھای تو راھ...

واس برگشتن عشقو شادی تو زندگی ھمھ دل شکستھ ھا...

واس ھمھ اونایی ک وضعیت اقتصادی کمرشونو شکستھ...

واس مامانایی ک بچھ ھاشون مریضن و کاری از دستشون بر نمیاد...

و واسھ ھمھ اونایی ک  حاجت دارن....

ی آیت الکرسی بخونین و از حضرت زھرا بخواین مادرانه واسمون دعا کنھ....اگ دوس داشتی خواستھ دلتو بنویس تا بقیھ واست آیت الکرسی بخونن تو ھم واس بقیھ بخون....التماس دعا...

این روزا حال دلم خوبه.....خدایا شکرت😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  برای سلامتی امام زمان  و  

برای شفای دوستم دعا کنید هرکس لطف داشت صلوات بفرسته  ممنونم الهی حاجتتون روا 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
2720
2714

سلام هرکس گرفتاره اول بخدا توکل کنه بعدش 

صلوات هدیه کنه به شهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعیدسامانلو  بگه خدایا لطفا به حرمت دوشهید حاجتمو بده و مشکلمو حل کن و بعدش بگه سلام شهدا برام دعای خیر کنید 

برای سلامتی امام زمان هم دعا کنید به تاپیکم سربزنید از اول بخونید کامنتارو 

یاعلی https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2239203&slug=از-شهدا-حاجت-گرفتم&postId=81662381

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

واسه من دعاکنیدبعددوتاگل دخترم خدایه پسرسالمم بهم بده.خیلی ارزوشودارم.یعنی میشه گفت بزرگ ترین ارزومه😢

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋
سلام ماه آینده ای یو ای دارم برا بار اولمه برام دعا کنید پنج ساله ک منتظرم

سلام منم این ماه اگه پریود بشم باید ای یو ای کنم بار اولمه سه روزه از موعدم گذشته سابقه تاخیرم دارم شما مشکلتون چیه که گفتن ای یو ای کنید

2706