1061
648
عنوان

بیاین حاجت بگیرین...

17592 بازدید | 255 پست

واس نی نی دار شدن ھمھ منتظرا...

واس سلامتی ھمھ نی نی ھای تو راھ...

واس برگشتن عشقو شادی تو زندگی ھمھ دل شکستھ ھا...

واس ھمھ اونایی ک وضعیت اقتصادی کمرشونو شکستھ...

واس مامانایی ک بچھ ھاشون مریضن و کاری از دستشون بر نمیاد...

و واسھ ھمھ اونایی ک  حاجت دارن....

ی آیت الکرسی بخونین و از حضرت زھرا بخواین مادرانه واسمون دعا کنھ....اگ دوس داشتی خواستھ دلتو بنویس تا بقیھ واست آیت الکرسی بخونن تو ھم واس بقیھ بخون....التماس دعا...

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 کاش غصه ھام زود تموم بشھ...  واسم میگی آمین...  ***تیکر تولد یک سالگی رھامم..گل پسمل مامانش  

بچھ ھا واس منم دعا کنید....دلم خیلی پرھ  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 کاش غصه ھام زود تموم بشھ...  واسم میگی آمین...  ***تیکر تولد یک سالگی رھامم..گل پسمل مامانش  
1058
من ک کاملا نا امیدم😔

نا امیدی کفر و امید احترام ب حکمت الھی....

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام هرکس گرفتاره اول بخدا توکل کنه بعدش 

صلوات هدیه کنه به شهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعیدسامانلو  بگه خدایا لطفا به حرمت دوشهید حاجتمو بده و مشکلمو حل کن و بعدش بگه سلام شهدا برام دعای خیر کنید 

برای سلامتی امام زمان هم دعا کنید به تاپیکم سربزنید از اول بخونید کامنتارو 

یاعلی https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2239203&slug=از-شهدا-حاجت-گرفتم&postId=81662381

یاعلی  بر دشمنت  بیشمار  لعنت  👉👉👉 
1101
سلام هرکس گرفتاره اول بخدا توکل کنه بعدش  صلوات هدیه کنه به شهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعیدس ...

چقد براشون صلوات فرستادم ولی هیچی

.."""این روزها به جای ""شرافت"" از انسان ها.""""""فقط ..""شر ""و ""آفت"" می باره،،، 

واسه من دعاکنیدبعددوتاگل دخترم خدایه پسرسالمم بهم بده.خیلی ارزوشودارم.یعنی میشه گفت بزرگ ترین ارزومه😢

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردارنیستم....تیکرتولددخترای نازمه😍😘 باتفاوت سنی سه سال
سلام ماه آینده ای یو ای دارم برا بار اولمه برام دعا کنید پنج ساله ک منتظرم

سلام منم این ماه اگه پریود بشم باید ای یو ای کنم بار اولمه سه روزه از موعدم گذشته سابقه تاخیرم دارم شما مشکلتون چیه که گفتن ای یو ای کنید

خدایا من نی نی موخوام😢
1091

۱۴ تا میخونم ایت الکرسی ،،از همگی قبول ان شاالله بحق حضرت خانم فاطمه زهرا ان شاالله همگی حاجت روا بشیم،

ب نیت ظهور امام زمان و حاجت روائی همگی ان شاالله صلوات

اللهم صل علی محمد وال محمد فعجل فرجهم

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
واسه من دعاکنیدبعددوتاگل دخترم خدایه پسرسالمم بهم بده.خیلی ارزوشودارم.یعنی میشه گفت بزرگ ترین ارزومه ...

الهی امین عزیزم اگه خیلی برات مهم برو تعیین جنسیت

برای بچه دار شدنم دعا کنید 
چقد براشون صلوات فرستادم ولی هیچی

عزیزم اینجا من بهرکس گفتم به وسیله ی توسل به شهدا حاجت روا شده کامنتاشون هم هست فقط دوسه نفر نشدن اونم دلیل داشته یکیش مثلا برا دوستپسر بوده 

که واقعا حاجت نگرفته دوتاشونم یک دلیل دیگه داشته نمیدونم حاجتتون چیه ولی دعام میکنه خدا مشکلتونو حل کنه 

نا امید نباشین خدا حاجت دلتونو بده 

حتما مصلحت بوده الهی هرچی خیره براتون پیش بیاد 

یاعلی

یاعلی  بر دشمنت  بیشمار  لعنت  👉👉👉 
عزیزم اینجا من بهرکس گفتم به وسیله ی توسل به شهدا حاجت روا شده کامنتاشون هم هست فقط دوسه نفر نشدن او ...

ممنون عزیزم...🌷

.."""این روزها به جای ""شرافت"" از انسان ها.""""""فقط ..""شر ""و ""آفت"" می باره،،، 
1021