2726
عنوان

كي گفت من ازدواج كنم؟!

393 بازدید | 25 پست

تو دوران عقدم تازه دو ماه ميشه!!!!ولي از همين الان پشيمونم!ميگم چه غلطي كردمااااا !اصلا كي گفت من برم ازدواج كنم!مجرد بودم داشتم زندگيمو ميكردمااااا!!حداقل مجرد بودم با كسي درگيري نداشتم!!!!خانماي مجرد تا ١٠٠ درصد يه نفر از همه لحاظ از نظرتون اكي نبود باهاش ازدواج نكنيدااااااا...ارامش رو از زندگيه خودتون نگيرين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دععععه مساله همین اطمینانه اس لامصب...تازه از کجا آدم میتونه به همه ی زوایای شخصیتیه یه نفر مطمئن بشه خواااهر😥بقیه شرایط پیدا وپنهانش که بماند...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
چشم😥. ایشالا شما هم به آرامش و خوشبختی برسی

از من كه گذشت ولي اگه مجردين توروخدا شماها حواستونو جمع كنيد.فقط به خيال اينكه ازدواج كنيد و تموم شه با كسي عقد نكنيد.هيچي مهمتر از ارامش نيست

عقدیا این یکی دو روز خیلی نق میزنیدا .

اون از سمانه 

اینم از سوده جان

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    

عزیزم اوایل ازدواج این مشکلات هست قلق هم دستتون میاد نگران نباش

البته اگر مشکلاتتون ریشه ایی نیست و تفاوتا زیاد نیست

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!

حالا چون نمیدونم چی شده و چرا انقدر ناراحتی نمیتونم قضاوت کنم ولی همه ادم ها تو ازدواج درگیری و فشار عاطفی و تحمل میکنندمخصوصا اوایلش که دو طرف شناخت کامل ندارند با این دید که ازدواج کنید و مثل این فیلمها همیشه همه چی گل و بلبل جلو نرید

مشکلتون چیه مگه

خيلي بچه هست،هنوز به بلوغ عقلي واسه ازدواج نرسيده،بايد بزرگش كنم.بايد خوب و بد رو بهش بگم و چون بچه هست هربار كه بهش ميگم دعوا ميشه.چون فكر ميكنه خيلي ميفهمه ولي ٢٨ سالشه اما عينه يه پسر ١٢ ساله رفتار ميكنه.اصلا سياست رفتاري نداره.خيلي خسته شدم خيلي 

2706