2410
2553
مال منم ۲سال قدمت داشت تازه تیکر بارداری هم داشتم بچم دوهفته دیگه دنیامیاد ولی با اکانت جدید خوشم نم ...

چی بود کاربریتون؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمی دونستم حذف شده.ولی هیچ توهینی نکردم به مسئولین.اخرشم گفتم مال من هم حذف کنید که حذف شد.حالا ت ...

عزیزم کلا ممنوعه حتی بدون توهین و دیگه بی تذکر قطع میشین اگر قول بدین رعایت کنین باز میشه کاربریتون

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2456
عزیزم کلا ممنوعه حتی بدون توهین و دیگه بی تذکر قطع میشین اگر قول بدین رعایت کنین باز میشه کاربریتون

نی نی یارجونم خوبید؟ چرا جواب من تو خصوصی ندادین🙁🙁اون روز

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
چی بود کاربریتون؟

ني ني يار جان كاربري قبلي من هم به نام زهره خانومي خود به خود تركيد هر چي هم ايميل زدم درست نشد حرفي هم نزده بودم دليلشو نفهميدم نميشه برگردوند؟

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
Hasrat

اسم کاربری رو میدونین؟ مستعار نه اونی که با رمز میزدین

2714
ني ني يار جان كاربري قبلي من هم به نام زهره خانومي خود به خود تركيد هر چي هم ايميل زدم درست نشد حرفي ...

عزیزم هر پستی در مورد حکومت دولت مسئولین و شرکت تو تاپیک های سیاسی دینی مذهبی گرونی طلا دلار ممنوعه و هر پستی بذارین دسترسیتون بسته میشه شما به این دلیل کاربریتون حذف شد پستتون رو میذارم تو خصوصی براتون شما هم قول بدین رعایت کنین باز میشه کاربریتون

نی نی یارجونم خوبید؟ چرا جواب من تو خصوصی ندادین🙁🙁اون روز

سلامت باشین

کی؟ پیامی نداشتم ازتون

عزیزم هر پستی در مورد حکومت دولت مسئولین و شرکت تو تاپیک های سیاسی دینی مذهبی گرونی طلا دلار ممنوعه ...

خيلي ممنون ميشم كاربري قبلي رو دوباره واسم باز كنين

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
سلامت باشین کی؟ پیامی نداشتم ازتون

اون روز که تذکر دادین برام😁😁😁درمورد یه کاربری که تعلیق شده پرسیدم گفتم که میگن وصلش کنید الکی براشون گزارش میزنن

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
اون روز که تذکر دادین برام😁😁😁درمورد یه کاربری که تعلیق شده پرسیدم گفتم که میگن وصلش کنید الکی برا ...

اهان نه ما گزارشات رو چک میکنیم همیشه

2706